ارسال به دیگران پرینت

آگهی‌های کف خیابان به دادگاه کشیده شدند

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه ۱۱ از شکایت قضایی علیه شرکت هایی که تبلیغات خود را به صورت برچسب در کف پیاده رو‌ها چسبانده اند؛ خبر داد.

۵۵آنلاین :

کورش خرد ضمن اعلام طرح شکایت علیه شرکت هایی که تبلیغات خود را در کف پیاده روهای این منطقه چسبانده اند و باعث زشتی چهره شهر شده اند؛ گفت: اخیرا بسیاری از شرکت‌ها و موسسات به صورت غیر قانونی تبلیغات خود را در کف پیاده رو‌ها می‌چسبانند که علاوه بر نازیبایی چهره شهر، هزینه و زمان زیادی برای پاکسازی نیاز دارد.

وی با بیان این که معابر این منطقه با کیفیت مناسب پیاده رو سازی شده اند و تمام شهروندان برای حفظ اموال شهر مسئول هستند؛ افزود: بیشترین برچسب‌های تبلیغاتی کف پیاده رو‌ها در تقاطع، ولی عصر- انقلاب، جمهوری -، ولی عصر، ضلع جنوب میدان انقلاب، محور جمهوری - حافظ، میدان حسن آباد، محور جمهوری حد فاصل خیابان، ولی عصر تا حافظ و از میدان جمهوری تا خیابان اسکندری مشاهده می‌شود که اخیرا نیز فراگیر شده است.

خرد خاطر نشان کرد: علاوه بر اجرای طرح ویژه نظافتی در این محور‌ها که کار سخت و زمانبری است؛ از طریق اداره حقوقی این منطقه اقدام به طرح شکایت علیه این شرکت‌ها و موسسات کرده ایم و تقاضای اعمال قانون در خصوص متخلفان داریم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه