ارسال به دیگران پرینت

قالیباف در پیامی:

مسئولان جدید افغانستان مسئول تامین امنیت مردم این کشور هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی اعلام کرد: مسئولان جدید افغانستان مسئول تامین امنیت مردم مظلوم این کشور با هر مذهبی هستند.

 محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی ضمن ابراز تاثر و تألم از حادثه اقدام تروریستی در مسجد شیعیان ولایت قندوز افغانستان تأکید کرد: دست جنایتکار تروریست‌های نابخرد بار دیگر در راستای اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی، به خون نمازگزاران مظلوم آغشته شد.

متن پیام قالیباف به شرح زیر است:

وَ مَنْ قُتِلَ مَظْلُوماً فَقَدْ جَعَلْنا لِوَلِیِّهِ سُلْطانا

خبر حادثه اقدام تروریستی در مسجد شیعیان ولایت قندوز افغانستان موجب تأثر و تألم خاطر فراوان شد. دست جنایتکار تروریست‌های نابخرد بار دیگر در راستای اسلام‌ستیزی و اسلام‌هراسی، به خون نمازگزاران مظلوم آغشته شد.

اقدامی که در سکوت مجامع بین‌المللی و حامیان دروغین مدافع حقوق بشر، هدفی جز تفرقه و ایجاد یأس و نا امیدی در دل مردم این سرزمین دنبال نمی‌کند و قلب هر انسان آزادی‌خواهی را به درد می‌آورد. در چنین شرایطی از مجامع بین‌المللی انتظار می‌رود تا در کنار محکوم کردن این اقدام فجیع، حامیان مادی و معنوی این تروریست‌ها که البته ماهیت و هویت آن‌ها در منطقه و جامعه جهانی شناخته شده‌اند را معرفی و مورد محاکمه قرار دهند.

اینجانب شهادت جمع کثیری از مؤمنان نمازگزار در حادثه تروریستی مسجد شیعیان ولایت قندوز افغانستان را به ملت بزرگوار افغانستان و نمایندگان محترم این کشور تسلیت عرض می‌کنم. مسئولان جدید این کشور مسئول تأمین امنیت و حمایت از حقوق مردم مظلوم و رنج کشیده افغانستان با هر مذهبی هستند و از آن‌ها انتظار می‌رود با عاملان این جنایت دردناک برخورد قاطع کرده و از تکرار چنین جنایاتی جلوگیری کنند.

از درگاه ایزدمنان برای بازماندگان این عزیزان از دست رفته صبر عظیم و اجر جزیل و برای مصدومان این اقدام تروریستی صحت و سلامت کامل را مسئلت می‌کنم.

محمدباقر قالیباف

رئیس مجلس شورای اسلامی

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه