ارسال به دیگران پرینت

آرمات: باخت مقابل لهستان را جبران خواهیم کرد | بیشترین شانس قهرمانی برای ایران است

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان می‌گوید که شکست دور قبل مقابل لهستان را جبران خواهد کرد.

 مسعود آرمات سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان پس از پیروزی مقابل آرژانتین گفت: می‌دانستیم بازی سختی داریم چرا که تیم ملی والیبال آرژانتین از نظر سیستم خوب کار می‌کند. به اعتقاد من قوی‌ترین  تیم در این مسابقات آرژانتین بود اما سعی کردیم این تیم را کاملا آنالیز کنیم و نقاط قوت خود که دفاع و سرویس بود را در این بازی به کار بگیریم.

او ادامه داد: در این رده سنی ممکن است اشتباهاتی از سوی دو تیم صورت بپذیرد. ست اول این مسابقه برای تیم ملی ما مهم بود. در خصوص ست دوم باید بگویم که ملی‌پوشان با غرور وارد زمین شدند و برای همین عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند اما در ست سوم و چهارم با آنها صحبت انجام شد که موفق شدیم این ست‌ها را به نام خود کنیم.

آرمات درباره بازی بعد مقابل لهستان گفت: برای تیم ملی والیبال لهستان هم برنامه داریم. به امید خدا قرار است نقاط قوت لهستان را از کار بیندازیم و با توجه به آنالیزها، روی نقاط ضعف این تیم کار کنیم. ان‌شاءالله شکست دور قبلی مقابل لهستان را در بازی بعدی جبران خواهیم کرد. باید بگویم که شانس پیروزی در بازی لهستان با ماست. باید گفت که آرژانتین دست کمی از لهستان نداشت اما تیم ملی ایران، آرژانتین را  وادار به اشتباه کرد.

او در پایان اظهار کرد: همه چهار تیم صعودکننده شانس قهرمانی را دارند اما به اعتقاد من بیشترین شانس برای ایران است.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه