خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تاریخ پرداخت فوق العاده ویژه معلمان

تاریخ پرداخت فوق العاده ویژه معلمان طبق اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش به ماه آینده موکول شد.

تاریخ پرداخت فوق العاده ویژه معلمان که قرار بود در این ماه باشد، به ماه آینده موکول شد و وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از معلمان از اجرای حکم فوق العاده ویژه معلمان همراه با حقوق شهریورماه 1400 خبر داد.

 در روز های ۳۰ و ۳۱  مرداد حقوق  مرداد فرهنگیان پرداخت نشد که براساس اخبار غیر رسمی از مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش علت این امر این بوده است که اعتبارات لازم برای پرداخت افزایش فوق العاده ویژه و معوقات آن در مرداد ماه از طرف خزانه تخصیص نیافته است. در حالی که پرداخت حقوق مرداد ماه معلمان همراه با تاخیر بود و از طرفی فوق العاده ویژه معلمان نیز اعمال نشده بود همین امر موجب به وجود آمد ابهامات و سوالت زیادی در این خصوص شد ضمن اینکه معلمان بازنشسته هم در این میان از نامشخص بودن اعمال و پرداختا فوق العاده ویژه معلمان بازنشسته گله مند می‌باشند. در ادامه اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش درباره ابهامات پرداخت حقوق مرداد فرهنگیان و پرداخت فوق العاده ویژه معلمان و فرهنگیان را در ادامه مشاهده کنید.

پرداخت فوق‌العاده ویژه معلمان

روز گذشته وزارت آموزش و پرورش با اعلام “واریز حقوق مرداد ماه پرسنل آموزش و پرورش سراسر کشور به حساب همکاران محترم در حال انجام است”، توضیحاتی درباره ابهامات پیش‌آمده در پرداخت حقوق مرداد ماه فرهنگیان ارائه کرد.

تاریخ پرداخت فوق العاده ویژه معلمان

مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

همان‌گونه که استحضار دارید در پیگیری استیفای حقوق همکاران و برقراری فوق‌العاده ویژه، تلاش‌های گسترده‌ای به‌عمل آمد که پس از دریافت مجوز لازم با فوریت نسبت به صدور احکام اصلاحی کلیه همکاران از ابتدای سال جاری اقدام گردید.

در مسیر اجرای این مجوز و تأمین بودجه مورد نیاز، ابهاماتی برای دستگاه‌های مسئول پیش آمد که با نظر رئیس جمهور محترم، در دستور بررسی فوری نهاد‌های مسئول، برای رفع ابهام و حل مشکل قرار گرفت. از آنجایی که علی‌رغم پیگیری‌های فراوان و تلاش مسئولان وزارت برای توضیح و تبیین موضوع، رفع کامل ابهامات تا زمان پرداخت حقوق مرداد ماه، میسر نشد، لذا برای پیشگیری از تأخیر بیشتر، پرداخت حقوق بر اساس احکام ماه قبل صورت گرفت.

با اطمینان به رویکرد دولت سیزدهم درخصوص رعایت عدالت در پرداخت‌ها، پس از رفع ابهامات، زمینه اجرای احکام در ماه آینده فراهم خواهد شد.

با پوزش از تأخیر به‌وجودآمده در پرداخت حقوق، تأکید می‌شود که خدمتگزاران شما در ستاد وزارت آموزش و پرورش از همه توان و ظرفیت خود برای صیانت از حقوق قانونی همکاران استفاده خواهند کرد.

 

منبع: افکارنیوز
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    میشه حرف نزنین والله کسی پولتون رو نخواست آخه ۲۰۰ یلا ۳۰۰ تومن حالا برای سابقه ۳۰ سال۴۰۰ تومن هم شد افزایش ؟ فقط اصلا درباره فرهنگیان صحبت نکنین میشه ؟.پولم ندین

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه