خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

انتخاب شهردار حق‌الناس است

کرج - نایب رئیس شورای اسلامی شهر کرج انتخاب شهردار را به عنوان حق‌الناس عنوان کرد و گفت: اکنون که مهم‌ترین آزمون و چالش پیش روی شورای ششم همین مسئله است.

 علیرضا رحیمی عصر سه شنبه در نشست بررسی برنامه‌های ۶ نامزد تصدی شهرداری کرج با تقدیر از اصحاب رسانه اظهار داشت: انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر انجام شد و مردم اکنون به عنوان نخستین مطالبه خود انتظار دارند، اعضای شورای ششم از روزهای اولیه آغاز به کار با انتخاب شهردار جدید شروع کنند.

وی با بیان اینکه از نقد منصفانه استقبال می‌کنیم، تصریح کرد: از مهم‌ترین وظایف شوراها انتخاب شهردار برای مدت چهار سال، بررسی و شناخت کمبودها، نیازها و نارسایی‌ها در حوزه شهر است که می‌توانیم با تصمیم خوب کلان‌شهر کرج را به سرانجام برسانیم.

نایب رئیس شورای اسلامی کرج انتخاب شهردار را به عنوان حق‌الناس عنوان کرد و افزود: اکنون که مهم‌ترین آزمون و چالش پیش روی شورای ششم، انتخاب شهردار است باید تمامی جوانب را در این امر مهم به دقت در نظر بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: اعضای شورای اسلامی شهر در پایان شنیدن اظهارات این نامزدها به بررسی برنامه‌های آنان پرداختند که پس از رأی گیری، امیر یزدی با کسب ۱۰ رأی، مصطفی سعیدی سیرایی با هشت رأی و سید علی اکبر میروکیلی نیز با هفت رأی به ترتیب بیشترین آرا را کسب کردند.

وی متذکر شد: از مجموع ۶ نامزد تصدی شهرداری کرج، سه نامزد آنان با بیشترین آرای اعضای شورای شهر به مرحله دوم راه یافتند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه