ارسال به دیگران پرینت

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰:

۲۲۰ هزار نفر از روحانی شکایت کردند

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از شکایت ۲۲۰ هزار نفر از اقشار مردم از رئیس جمهور به این کمیسیون در ۱۶ محور خبر داد.

علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اعلام خبر وصول شکایت اقشار مردم از رئیس جمهور در این کمیسیون، گفت: 220 هزار نفر از آحاد مختلف مردم شکایتی از رئیس جمهور مشتمل بر 16 بند پیرامون موضوعات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی را تقدیم کمیسیون اصل 90 مجلس کرده اند.

وی افزود: موضوع افزایش تعمدی نرخ ارز، بی توجهی به تولید داخلی و واردات بی رویه، استفاده از افراد با تابعیت دوگانه در مسئولیت های کلیدی دولتی، عدم تحقق وعده رفع تحریم، عدم توجه به ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات، بی توجهی به مدیریت بورس و از بین رفتن سرمایه های مردم در این بازار و اجرای غلط قانون هدفمندی یارانه ها برخی از موضوعاتی است که در این شکایت نامه تقدیم کمیسیون شده است که نیازمند بررسی دقیق حقوقی و اثبات ادعاهای مطروحه است.

نماینده تهران در مجلس بیان کرد: با توجه به تنوع موضوعات مطرح شده در این شکواییه به فراخور موضوعات، کمیته های مختلف کمیسیون در این خصوص تشکیل جلسه داده و موضوع را بررسی خواهند کرد و سیر قانونی طی خواهد شد و کمیسیون اصل نود مجلس با توجه به وظیفه ذاتی خود در چارچوب قانون اساسی به این موضوع ورود کرده و به طرز کار آن رسیدگی خواهد کرد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ناشناس ارسالی در

  گرانی بیدادمی کندبه دادمردم برسید

 • ناشناس ارسالی در

  كل ايران شكايتش داريم...
  خدا ازت نگذره آقاى روحانى

 • ناشناس ارسالی در

  بازی جدید وصولگرایان!

 • ناشناس ارسالی در

  یکی می خواد حال و روز مجلسی رو بپرسه،چند درصد زندگی شون تو رانت خواری گذشته و می گذره

 • ناشناس ارسالی در

  ازروحانی متنفرم.ولی اگه به شکایت وتنفره،هفتادهشتاددرصدمردم از ج.اوآخوند چه سفیدیاسیاه،بیزارندوشاکی

 • محمودحبیبی ارسالی در

  یک ملت هم از احمدی نزاد شکایت کردند یادت هست

 • علی ارسالی در

  220 هزار نفر .............ما کل ایران ازش شکایت داریم .بد ترین رئیس جمهور ایران است که در این چند سال بود . نه خودش علم به این کار دارد و نه مدیران از رده بالا تا پائین مجموعه اش . در ضمن به تنها چیزی که توجه نمی کند مردم ایران است .و پدر مردم ایران را در اورد.......

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

  دیدگاه

  توسعه