ارسال به دیگران پرینت

گرانترین گیره تلفن در جهان +عکس

برند روسی کاویار که در حوزه تولید گوشی‌های لاکچری تخصص دارد، برای جشن گرفتن سال نو میلادی به سراغ نسخه‌های لاکچری از گلکسی اس ۲۱ اولترا رفته است. یکی از طرح های این نسخه با یک نماد گاو تزئین شده است که علامت سال جاری محسوب می‌شود.

یکی از این نسخه‌های جدیدی که «گلکسی اس ۲۱ اولترا گلد اکس» نام دارد، دارای نقش برجسته سه بعدی یک سر گاو است که در پشت گوشی نصب شده است و یک حلقه طلای ۲۴ عیار از بین بینی این گاو عبور می‌کند و می‌تواند آزادانه چرخش داشته باشد (بنابراین می‌توانید از آن به عنوان گرانترین گیره تلفن در جهان نام ببرید). افزون بر این ها، دو الماس طبیعی در چشم گاو قرار دارد (قطر ۳ میلی متر). فقط ۲۱ دستگاه از این نسخه ساخته خواهد شد که قیمت هر یک از آن‌ها کمی بیش از ۲۰ هزار دلار است.گاو

الماس

نماد سال

در مورد نسخه‌های محدودتر، گلدن لاین دارای روکش پشتی طلا با حکاکی ظریف برای ایجاد بافتی چشم نواز است. همچنین شما می‌توانید یکی از آن را با فیبر کربن یا چرم تمساح (در دو رنگ سیاه و سفید موجود است) تهیه کنید. این سه نسخه حدود ۶۰۰۰ دلار هزینه دارند و ۹۹ واحد از هر کدام ساخته می‌شود.

سری گلکسی

عیار بالای طلا

نسخه بعدی از طلای ۲۱ عیار طراحی شده که بخش پشتی آن نیز با طلای ۱۸ عیارپوشش داده شده است و فقط یک نسخه از آن طراحی می‌شود پس شوکه نخواهید شد اگر بدانید که قیمت این نسخه ۷۷ هزار دلار است.

دوربین

برند کاویار

طلا

 

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه