ارسال به دیگران پرینت

آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت؛ سامانه جدید بارشی در راه است

ورود سامانه بارشی به کشور از پنجشنبه

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: بعد از ظهر پنجشنبه ۲۵ دی سامانه بارشی از شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود و در این مناطق بارندگی آغاز خواهد شد.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی افزود: بعد از ظهر پنجشنبه ۲۵ دی سامانه بارشی از شمال غرب و غرب وارد کشور می‌شود و در این مناطق بارندگی آغاز خواهد شد.

اصغری گفت: امروز وزش باد نسبتا شدید در شرق هرمزگان، شرق کرمان و برخی مناطق سیستان و بلوچستان داریم که سبب خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه دریای عمان و تنگه هرمز امروز مواج است، افزود: همچنین خلیج فارس روز سه شنبه مواج و متلاطم خواهد بود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز تا سه‌شنبه در جنوب شرق کشور سرما تداوم دارد.

اصغری اظهار داشت: روز پنج‌شنبه ۲۵ دی به علت وزش باد گرم جنوبی در استان‌های مازندران، گلستان و گیلان دما به طور محسوسی افزایش می‌یابد بر این اساس بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها و احتمال وقوع رخداد بهمن در ارتفاعات و دامنه های رشته کوه البرز دور از انتظار نیست.

وی بیان کرد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای ۱۲ درجه زیر صفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای ۲۵ درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

معاون پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی در تشریح وضعیت جوی پایتخت اظهار داشت: آسمان تهران روز دوشنبه ۲۲ دی صاف و غبار آلود پیش‌بینی می‌شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت یازده و دو درجه خواهد بود.

اصغری بیان کرد: روز آینده در ۲۴ مرکز استان کمینه دما صفر و زیر صفر درجه خواهد بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    امنیت .........................................ما
    الان یعنی داریم

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه