ارسال به دیگران پرینت

کلیه سینماهادر تهران فعالیت خود را آغاز میکنند

دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران با اشاره به تغییر وضعیت پایتخت از قرمز به زرد، از بلامانع بودن بازگشایی سینماهای تهران از امروز شنبه ۲۰ دی‌ماه خبر داد.

محمدرضا صابری دبیر و سخنگوی انجمن سینماداران  با اشاره به اینکه با اعلام ستاد ملی کرونا وضعیت شهر تهران از قرمز به زرد تغییر کرده است، گفت: با توجه به اینکه تهران از امروز شنبه ۲۰ دی‌ماه در وضعیت زرد قرار گرفته، سینماهای تهران می‌توانند فعالیت‌های خود را آغاز کنند.

مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی هم در پاسخ در این زمینه تأکید کرد: بنابر اعلام قبلی ستاد کرونا، فعالیت سینماها در شهرهای زرد بلامانع بوده است و طبیعتاً درباره شهر تهران هم به محض اعلام وضعیت زرد، فعالیت سالن‌های سینمایی است.

وی در پاسخ به اینکه آیا کلیه سینماها باید فعالیت خود را آغاز کنند هم گفت: تصمیم‌گیری برای آغاز فعالیت از امروز، برعهده صاحبان سینماها است.

سینماهای تهران بیش از ۹ ماه است که به دلیل قرار گرفتن استان تهران در وضعیت قرمز شیوع ویروس کرونا، تعطیل بوده است. سینماهای پایتخت از امروز شنبه ۲۰ دی ماه می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند اما تصمیم‌گیری نهایی برای از سرگیری اکران فیلم‌ها، برعهده صاحبان سالن‌های سینمایی است.

سینماهای وابسته به حوزه هنری از امروز و با اکران فیلم «دیدن این فیلم جرم است» فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.

 

منبع: مهر
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • محمدبهرامى بلوچ ارسالی در

    فعاليت سينماها واماكن عمومى درفصل زردكرونا يعنى برگشت ويروس منحوس وخلاف شرعيت اسلام وخيانت اشكاربه ملت است

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه