ارسال به دیگران پرینت

شاخص بورس ارتفاع ۱.۳ میلیون واحد را از دست داد

شاخص بورس در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، دقایقی پیش با ثبت افت ۱۱ هزار واحدی ارتفاع ۱.۳ میلیون واحد را از دست داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تا به این لحظه تعداد 3 میلیارد سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 3هزار و 100میلیارد تومان در 400هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 11هزار و 471واحدی در ارتفاع یک میلیون و 299هزار و 280واحد قرار گرفته است.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام هم تا کنون به نام نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان و شد و در مقابل نمادهای معاملاتی پتروشیمی پارس، پتروشیمی پردیس و تولیدی فولاد سپید فراب کویر با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

در بازارهای فرابورس ایران هم تا به الین لحظه با معامله 666 میلیون ورقه به‌ارزش یک هزار و 210میلیارد تومان در 179هزار نوبت، آیفکس 26واحد رشد داشته و در ارتفاع 19 هزار و 102 واحد قرار گرفته است.

 در این بازار هم بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی تولید نیروی برق دماوند، صنعتی مینو و فرابورس ایران شده و در مقابل شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، بانک دی و سنگ آهن گهر زمین بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کرده‌اند.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه