خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

جانشین فرمانده ناجا:

پلیس به اوباش رحم نمی کند

جانشین فرمانده ناجا، با تاکید بر استمرار برخورد قاطع و مقتدرانه پلیس با اراذل و اوباش، گفت: دستی که قمه بلند می کند تا قداره کشی کند، باید قطع شود.

هفتمین مرحله طرح «اقتدار» پلیس تهران بزرگ با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده ناجا در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اجرا شد.

سردار رضایی، در حاشیه اجرای طرح «اقتدار» پلیس تهران بزرگ، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی انتظامی از مردم، برای آنان و در خدمتشان است.

وی با تاکید بر اینکه پاسدار و حافظ ارزش های انقلاب اسلامی هستیم، افزود: با روحیه ولایی، منش انقلابی، اقدام جهادی، ماموریت های ذاتی را عملیاتی و قانون را اجرا می کنیم.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر عزم و اراده پلیس برای تامین و توسعه نظم و امنیت در جامعه بیان کرد: تامین امنیت مردم و صیانت از این مهم، خط قرمز پلیس است و به هیچ فردی اجازه نمی دهیم امنیت، آرامش و آسایش مردم را هدف بگیرد و خدشه دار کند.

تشدید اقدامات مقابله ای با اوباش

سردار رضایی در ادامه با اشاره به تشدید اقدامات مقابله ای نیروی انتظامی با اراذل و اوباش خاطرنشان کرد: در مقابل هر فردی که بخواهد، امنیت و آرامش مردم و جامعه را برهم بزند، قاطع و با اقتدار ظاهر می شویم و به اراذل و اوباش اجازه جولان نمی دهیم.

وی با خطاب کردن اراذل و اوباش با عنوان «علف های هرز» جامعه ،که باید برچیده شوند، تاکید کرد: هیچ مماشاتی با اراذل و اوباش و مزاحمان به نوامیس مردم نداریم، نیروی انتظامی در برخورد با برهم زنندگان امنیت، آرامش و آسایش مردم محافظه کار نیست و در صحنه، در لحظه و با اقتدار عمل می کند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به قدرت و اختیارات قانونی نیروی انتظامی برای برخورد با اراذل و اوباش مطرح کرد : مردم از پلیس، امنیت و آرامش را مطالبه دارند، مردم انتظار دارند پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس مردم با اقتدار در صحنه حاضر شود، البته که معتقدیم قوانین باید به گونه ای " بازدارنده " باشد که از تکرار جرم جلوگیری شود.

وی با اشاره به تعامل مطلوب نیروی انتظامی و دستگاه قضا یادآور شد: مردم آرامش می خواهند و معنا ندارد فردی بخواهد به آرامش آنان تعرض کند و با اوباش گری و قداره کشی جولان دهد، دستی که قمه بلند می کند، قداره کشی کند، باید قطع شود.

جانشین فرمانده ناجا تاکید کرد: کشور قانون دارد ، پلیس هوشیار است و فدایی مردم و امنیت شان، ما در برابر متعرضان به حقوق مردم، کسانی که در صدد خدشه به آرامش و امنیت مردم هستند، بر مبنای قانون با اقتدار ظاهر می شویم؛ قداره کشی در جامعه ما معنا ندارد.

وی خطاب به اراذل و اوباش و قانون شکنان بیان کرد: این مسیری که پیش گرفتید، عاقبت ندارد، از انحراف دور شوید و به کانون خانواده و آغوش امن جامعه باز گردید.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به رصد تحرکات اراذل و اوباش در فضای حقیقی و مجازی، ادامه داد: راهبرد پلیس در برخورد با اراذل و اوباش جدی است و راه اندازی قرارگاه مبارزه با اراذل و اوباش بیانگر این است که برنامه پلیس در این حوزه فراتر از ماموریت و عملکرد ، جاری و روزانه است، بلکه اجرای طرح های تشدید مقابله با اراذل و اوباش استمرار دارد و امروز همزمان با اجرای هفتمین مرحله از طرح اقتدار پلیس تهران شاهد بخشی از نتیجه زحمات شبانه روزی همکارانم هستید، فضا به گونه ای برای اوباش نا امن شده که به دنبال سوراخ موش هستند.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه