ارسال به دیگران پرینت

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح کرد؛

چرا سفر به شمال کشور آزاداست

رئیس مجمع نمایندگان مازندران از ستاد ملی مقابله با کرونا به‌خاطر عدم اعمال محدودیت رفت وآمدبه استان‌های شمالی انتقاد کرد.

مهدی سعادتی، اظهار کرد: اعمال نکردن محدویت سفر به گیلان و مازندران نشانه تعارض رفتار دولت در عرصه مهار ویروس مرگبار کرونا است.

وی با اشاره به آمار بالای مبتلایان به کرونا در گیلان و مازندران، خاطرنشان کرد: افزایش آمار مرگ ومیر و ابتلا به ویروس کرونا در شمال ناشی از آزادی سفر به این استان‌ها است.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران یادآور شد: اعمال محدودیت سفربه مازندران وگیلان می‌تواند تا حدود زیادی از روند ابتلا مردم بومی و مسافران این استان‌ها به کرونا بکاهد.

سعادتی با اشاره به بی‌دقتی قابل تامل درنگنجاندن استان‌های شمالی در لیست استان‌های دارای محدودیت سفر، گفت: نتیجه این بی‌دقتی قطعا افزایش شمار مبتلایان و بستری بیماران در داخل این استان‌ها و تهران طی روزهای آینده است.

وی با تاکید بر مسؤولیت خطیر ستاد ملی مقابله با کرونا در حفظ سلامت مردم، خاطرنشان کرد: بی‌توجهی درباره اعمال محدودیت سفر به شمال کشور، نقض اهداف اولیه ستاد ملی مقابله با کرونا است.

نماینده مردم بابل در مجلس با تجلیل از اقدامات موثر و فداکاری کادر درمانی کشور در مقابله با کرونا، تصریح کرد: افزایش تعامل و همگرایی تصمیم سازان در فرآیندهای اجرایی، تقنینی و قضایی می‌تواند روند مهار ویروس مرگبار کرونا را شتاب بخشد.

سعادتی با تاکید بر اهمیت منع سفر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در مهار ویروس کرونا، گفت: مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی در خصوص بی‌توجهی به اجرای منع محدودیت سفر به این استان وزارت کشور و ستاد ملی مقابله با کرونا را مسؤول می‌داند و از بعد نظارتی به این موضوع ورود خواهد کرد.

 

منبع: اقتصاد آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
 • ali ارسالی در

  اگر من هم در لواسان گذر زندگی و تعطیلات می کردم اگر من هم در لواسان تدریس می کردم از انجا که عدالت محور هستم هیچ وقت به خودم اجازه نمیدادم اونهایی که در شمال ویلا دارند از رفتن به شمال محرومشان کنم.به هر حال مگه مردمم با من چه فرقی دارند وقتی من هم مردمیم.

 • مهدی ارسالی در

  دولت فقط می خواد تهران رو خلوت کنه هر چند به قیمت کشته شدن مردم شمال باشه

 • ناشناس ارسالی در

  وقتی خود دولت اینجور عمل می کند می خواید مردم عمل کنند

 • ناشناس ارسالی در

  این دفعه قراره خودشون برن ویلا ها شون ،آزاد کردن اعتراضی نشه

 • ناشناس ارسالی در

  حالا جالبه وقتی وضعیت چند استان از نظر شیوع کرونا یکسان است چرا محدودیت اعمال می شود؟ مثل اینه که تردد داخل شهر ممنوع شود. ضمنا سفر به استانهای غیر شمالی با تعداد بسیار کم واقع می شود.

 • ناشناس ارسالی در

  خب مسئولین آخر هفته کجا برن

 • رضا ارسالی در

  تمام این بازیها و کشتار کرونایی دست خود دولته در روز چند نفر حقوق بگیر و یارانه بگیر و مستمری بگیر هم که بمیرند به نفع اینهاست هر چی این آمار کمتر جیب پر تر

 • فاطمه ارسالی در

  اگر قرار براینه که این ویروس را کنترل کنند دیگر مسافرت یعنی چه؟ یعنی تهران رو خلوت کنند در قبالش شمال کشور را درگیر این بیماری بکنند واقعاً متاسفم برای مسئولین

 • ناشناس ارسالی در

  قرار نیست راه شمال بسته بشه
  کرونا تعطیل بشه بودجه ای که براش میگیرن ول میشه
  پس راه افزایش شمار کرونا رو آزاد میزارن

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه