ارسال به دیگران پرینت

جهانگیری: دولت با تمام ظرفیت به‌دنبال کاهش فشار‌ها بر اقشار ضعیف جامعه است

معاون اول رئیس‌جمهور در تماس تلفنی با آیت‌الله علوی بروجردی ضمن در جریان قرار گرفتن از آخرین وضعیت جسمانی و روند درمانی وی اظهار داشت: دولت با تمام ظرفیت به‌دنبال کاهش فشار‌ها بر اقشار ضعیف جامعه است.

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور شامگاه یکشنبه در تماس تلفنی با آیت‌الله سید محمدجواد علوی بروجردی، ضمن ابراز تأسف از مبتلا شدن این استاد برجسته حوزه علمیه قم به بیماری کرونا، از خداوند برای وی عافیت و سلامت کامل مسئلت کرد.

معاون اول رئیس‌جمهور در این تماس تلفنی همچنین گزارشی از وضعیت اقتصادی کشور و مشکلات ناشی از تحریم‌های بی‌سابقه و ظالمانه آمریکا ارائه کرد و گفت: فشارهای اقتصادی از یک سو و مسائل مرتبط با بیماری کرونا، مردم را با فشارهای سنگینی مواجه کرده است که البته دولت با تمام ظرفیت به‌دنبال کاهش این فشارها بر مردم و به‌ویژه اقشار و طبقات ضعیف جامعه است.

آیت‌الله سید محمدجواد علوی بروجردی نیز در این تماس تلفنی از تلاش‌های دولت برای مدیریت شرایط سخت اقتصادی پیشِ‌رو و اقدامات صورت‌گرفته برای مقابله با شیوع کرونا قدردانی کرد.

وی همچنین ضمن قدردانی از تماس معاون اول رئیس‌جمهور اظهار کرد: امیدواریم دولت بتواند مسائل و مشکلات پیشِ‌روی کشور را به‌خوبی مدیریت کند تا بتوانیم از این مقطع دشوار به‌خوبی عبور کنیم.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    دروغ میگه

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه