ارسال به دیگران پرینت

مخالفت تیم پنس با طلق جداساز در مناظره انتخاباتی:

اگر هریس می‌خواهد، مختار است که اطراف خود را طلق پلاستیکی قرار دهد

تیم معاون اول رئیس جمهوری آمریکا همسو با رویکرد ترامپ نسبت به ویروس کرونا، با استفاده از دیواره طلقی برای جداسازی ۲ رقیب در مناظره چهارشنبه شب، مخالفت کرد.

تیم معاون اول رئیس جمهوری آمریکا همسو با رویکرد ترامپ نسبت به ویروس کرونا، با استفاده از دیواره طلقی برای جداسازی ۲ رقیب در مناظره چهارشنبه شب، مخالفت کرد.

به گزارش ایرنا از واشنگتن پست، مایک پنس معاون اول رئیس جمهوری آمریکا خواسته است هیچ مانع طلقی بین او و سناتور کامالا هریس همتای انتخاباتی جو بایدن در مناظره شامگاه چهارشنبه وجود نداشته باشد.

این در حالی است که روز دوشنبه اعلام شد به درخواست ستاد انتخاباتی بایدن-هریس و موافقت کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، قرار است در این مناظره طلق پلاستیکی برای حفاظت از سلامت ۲ رقیب انتخاباتی قرار داده شود.

مارک شارت رئیس ستاد معاون اول رئیس جمهوری آمریکا گفت: تیم پنس جداسازی با طلق پلاستیکی را ضرورت پزشکی نمی‌دانند با توجه به اینکه دیگر اقدامات ایمنی برای این مناظره همچون فاصله ۴ متری بین پنس و هریس و گرفتن آزمایش روزانه از هر دو نامزد انتخاباتی انجام می‌شود.

کمیسیون انتخاباتی و ستاد بایدن روز سه‌شنبه گفتند که می‌دانستند که تیم پنس با دیوار پلاستیکی موافق بودند اما تیم پنس بدون توجه به آنچه هریس انجام می‌دهد، پیشنهاد کردند که آنها هیچ جداسازی را در اطراف معاون اول نمی‌خواهند.

شارت گفت: اگر او آن را می‌خواهد، مختار است که اطراف خود را با طلق پلاستیکی قرار دهد اگر این کار باعث احساس راحتی او می‌شود، اما این کار لازم نیست.

این اختلاف، از رویارویی بزرگتر بین ستاد انتخاباتی بایدن و ترامپ ناشی می‌شود. ترامپ استدلال می‌کند که ویروس کرونا تا حد زیادی تسخیر شده است و نیازی به محدودیت‌های سنگین نیست. مبارزات انتخاباتی بایدن عمدتا مبتنی بر انتقاد از نحوه مدیریت رئیس جمهوری نسبت به این همه گیری است. برای هر دو طرف ، جداسازهای طلق پلاستیکی را می‌توان نمادی از تهدید ادامه دار ویروس دانست.

تنها مناظره هریس-پنس شامگاه چهارشنبه برگزار خواهد شد.

 
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه