ارسال به دیگران پرینت

دستیار شخصی ترامپ هم کرونایی شد

شبکه خبری ای.بی.سی امروز (یکشنبه) گزارش کرد، دستیار شخصی رئیس جمهوری آمریکا نیز به کووید-۱۹ مبتلا شده و جواب آزمایشش مثبت شده است.

شبکه خبری ای.بی.سی امروز (یکشنبه) گزارش کرد، دستیار شخصی رئیس جمهوری آمریکا نیز به کووید-۱۹ مبتلا شده و جواب آزمایشش مثبت شده است.

گفته می‌شود نیک لونا، دستیار شخصی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در اکثر سفرهای اخیر با وی همراه بوده است، از جمله در سفری که در آن هوپ هیکس، معاون کاخ سفید نیز در آن حضور داشت و او هم به کرونا مبتلا شده است.

بر اساس گزارش شبکه خبری ای.بی.سی، ابتلای نیک لونا به ویروس کرونا می‌تواند با خطرات بیشتری برای خانواده ترامپ همراه باشد چون دستیار شخصی رئیس جمهوری آمریکا با کاسیدی دامبولد ازدواج کرده که وی دستیار جارد کوشنر، داماد ترامپ است.

ترامپ پنجشنبه شب گذشته تایید کرد که وی و همسرش ملانیا به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و کاخ سفید نیز اعلام کرد،‌ هر دو نشانه‌های خفیفی از این ویروس را دارند.

روز جمعه، رئیس جمهوری آمریکا به مرکز پزشکی والتر رید رفت تا در آنجا درمان شود. به گفته پزشکان کاخ سفید، حال ترامپ "خیلی خوب" است و به درمان‌ها به خوبی پاسخ داده است.

رئیس جمهوری آمریکا در ویدئویی چهار دقیقه‌ای که در این مرکز پزشکی ضبط و روز شنبه در توئیتش منتشر شد، گفته که احساس بهتری دارد و به زودی برمی‌گردد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه