خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس | وزیر ورزش را استیضاح کنید +عکس

هواداران استقلال در راستای اعتراض به وزیر ورزش و جوانان و انتقاد به سیاست‌های باشگاه استقلال مقابل وزارت ورزش حاضر شدند.

هواداران تیم فوتبال استقلال در چند وقت اخیر نسبت به عملکرد تیمشان در نقل و انتقالات انتقاد داشتند و معتقدند در کل سیاست‌های وزارت ورزش علیه این تیم است.

آنها در چند وقت اخیر تجمعاتی در مقابل وزارت ورزش و ... داشتند تا انتقاد خود را به سیاست‌های موجود در باشگاه بیان کنند.

جمعی از هواداران تیم فوتبال استقلال تهران پیش از ظهر امروز دوشنبه مقابل درب شمال شرق مجلس شورای اسلامی تجمع کردند. پس از این تجمع‌کنندگان ضمن سردادن شعارهایی در امتداد عملکرد وزیر ورزش خواستار استیضاح وزیر از سوی مجلس شدند.

* حدود 50 هوادار که در بین آنها تعدادی از بانوان هم حضور دارند در این تجمع حاضر هستند.

* هواداران استقلال شعار گودرزی حیا کن وزارت را رها کن، وزیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم و ... اعتراض خود را بیان کردند.

* هواداران استقلال کاغذهایی هم در دست دارند که روی آن نوشته استقلال نیاز به استقلال دارد و وزیر پرسپولیس نمی‌خواهیم.
 

تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس/ وزیر ورزش را استیضاح کنید +عکس

تجمع هواداران استقلال مقابل مجلس/ وزیر ورزش را استیضاح کنید +عکس
 
جمعی از هواداران استقلال که تعداد آنها حدود صد نفر است، امروز مقابل درب مجلس شورای اسلامی تجمع کردند تا اعتراض خود را نسبت به اقدامات وزیر ورزش به گوش نمایندگان مجلس برسانند.

هواداران آبی‌پوش در این تجمع شعارهایی را علیه محمود گودرزی وزیر ورزش سر دادند و از نمایندگان مردم در مجلس خواستار شدند که وزیر ورزش را استیضاح کنند.

در این تجمع هواداران بنری را از علیرضا منصوریان سرمربی جدید تیم استقلال به همراه خود داشتند و از او خواهان حمایت شدند.

همچنین آنها با شعار «داش‌علی منصوریان، حمایت حمایت» از منصوریان خواهان توجه به اعتراض خود شدند.

هواداران در این تجمع از علی مطهری نایب‌رئیس مجلس و لاریجانی رئیس مجلس نیز درخواست کمک کردند. به گونه‌ای که با شعارهایشان درخواست اقدام فوری برای استیضاح وزیر ورزش را داشتند.

هواداران نامه‌ای را هم به هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نوشتند که در آن بر لزوم رسیدگی به مشکلات باشگاه استقلال تأکید و از استیضاح وزیر ورزش و جوانان سخن به میان آورده شده است.

هوادارانی که در ابتدای تجمع تعدادشان به اندازه انگشتان دست بود با گذشت زمان بر تعدادشان افزوده شد و حتی‌‌ آنها مدعی شدند تا افطار مقابل مجلس خواهند ماند تا مشکل وزیر ورزش و باشگاه استقلال حل شود.

هواداران در این تجمع با شعارهای «وزیر پرسپولیسی نمی‌خواهیم نمی‌خواهیم» و «پرسپولیس،‌گودرزی پیوندتان مبارک» شعارهای کنایه‌آمیزی نسبت به عملکرد وزارت ورزش در خصوص باشگاه استقلال سر دادند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه