خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

مایکل کوهن: احتمالا ترامپ برای پیروزی در انتخابات یک جنگ را آغاز می‌کند

وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای که در آستانه انتشار کتاب خاطرات افشاگرانه‌اش انجام داده تاکید کرد، دونالد ترامپ برای باقی ماندن در ریاست جمهوری دست به هر کاری حتی شروع کردن یک جنگ می‌زند.

وکیل سابق رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای که در آستانه انتشار کتاب خاطرات افشاگرانه‌اش انجام داده تاکید کرد، دونالد ترامپ برای باقی ماندن در ریاست جمهوری دست به هر کاری حتی شروع کردن یک جنگ می‌زند.

مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ در مصاحبه با ان.بی.سی نیوز گفت، معتقد است رئیس سابقش "هر کاری و هر چیزی" انجام خواهد داد تا دوباره در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود "حتی تا این حد که یک جنگ را شروع کند".

کوهن در مصاحبه‌اش با لستر هولت، مجری ان.بی.سی نیوز با این پرسش مواجه شد که آیا فکر می‌کند دونالد ترامپ در انتخابات نوامبر پیروز شود.

او اظهار کرد: دونالد ترامپ هر کاری و هر چیزی که در دسترسش باشد انجام خواهد داد تا پیروز شود. و من معتقدم این شامل دخل و تصرف در برگه‌های رای هم می‌شود.

کوهن خاطرنشان کرد: من معتقدم او حتی تا این حد ممکن است پیش برود که جنگی را شروع کند تا نگذارد از ریاست جمهوری کنار گذاشته شود. بزرگترین نگرانی من این است که در پایان سال ۲۰۲۰ انتقال قدرت صلح آمیزی در آمریکا وجود نداشته باشد.

کوهن که سالها به عنوان وکیل شخصی برای ترامپ کار کرده سال گذشته میلادی مجازات حبس سه ساله خود را از بابت جرایم مالی و دروغگویی به کنگره آغاز کرد. او در ماه ژوئیه بعد از نگرانی از ریسک ابتلا به کروناویروس در شرایط ناایمن زندان به حبس خانگی منتقل شد.

کوهن اخیرا کتابی از خاطراتش در زمان کار کردن برای ترامپ نوشته با تیتر: "بی وفا، یک کتاب خاطرات". این کتاب روز سه شنبه آینده به بازار عرضه می‌شود.

کاخ سفید در بیانیه‌ای کتاب کوهن را یک "فن فیکشن" (داستان پردازی طرفداران) خوانده و گفت: او به راحتی به دروغگویی رایجش اذعان کرده اما انتظار دارد مردم حالا حرفهای او را باور کنند تا او بتواند از فروش کتاب پول به دست بیاورد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • هموطن ارسالی در

    این همه واژه تکراری برای چیست که یک جمله رابیشتراز سه الی چهار بار تکرار میکنید این ذهنخواننده را خراب میکنه

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه