ارسال به دیگران پرینت

شاخص بورس با افت 32هزار واحدی در ارتفاع یک‌میلیون قرار گرفت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد.

در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه 6میلیارد و 800میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش 12هزار و 514میلیارد تومان در یک میلیون و 625هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 32هزار و 666واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 809هزار و 33واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، ارتباطات سیار ایران و پتروشیمی نوری با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 603میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 357میلیارد تومان در 734هزار و 954نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 301 واحد رشد کرد و در ارتفاع 18هزار و 857واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی تندگویان، سرمایه‌گذاری صبا تامین و بانک دی با افت خود مانع رشد بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه