ارسال به دیگران پرینت

خاندان سلطنتی بریتانیا نشست بحران خانوادگی برگزار می‌کند

در پی اعلام شاهزاده هری، نوه ملکه بریتانیا، و همسرش مگان مارکل، مبنی بر کناره‌گیری از جایگاه خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی، ملکه بریتانیا با اعضای خانواده سلطنتی در کاخ ساندرینگهام دیدار می کند. موضوع بحث آنان جزییات نقش آتی هری و مگان است که با عنوان دوک و دوشس ساسکس مشهورند.

۵۵آنلاین :

پرنس هری، برادرش پرنس ویلیام و پدرشان چارلز در این جلسه حاضر می شوند و مگان تلفنی از کانادا در این جلسه شرکت می کند. جانی دایموند، خبرنگار امور سلطنتی در بی بی سی، معتقد است که این جلسه را برای خاندان سلطنتی، یک رویداد مهم تاریخی است.

قرار است طی این گفت و گو "قدم بعدی" در تبیین ارتباط این زوج با خانواده سلطنتی مشخص شود. ملکه امیدوار است که طی روزهای آینده راه حلی برای این مشکل پیدا شود. البته خبرنگار بی بی سی می گوید که تصمیم گیری در این مورد ممکن است زمانبر باشد.

از موضوعات بحث انگیز در این زمینه، در پی اعلام جدا شدن این زوج از خاندان سلطنتی که در نشست خانواده سلطنتی هم درباره آن گفتگو خواهد شد، منابع مالی است که قرار است در اختیار آن دو قرار بگیرد، و اینکه آیا آنان القاب سلطنتی خود را حفظ خواهند کرد یا نه، و همچنین وظایف خود به عنوان اعضای خاندان سلطنتی همچنان باید انجام بدهند یا نه.

منبع : عصرایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

نظرسنجی

آیا شما در انتخابات مجلس شرکت می کنید ؟
نتیجه نظرسنجی

توسعه