خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

عضویت بورس تهران در هیأت مدیره فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی

بورس تهران در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس های اروپا آسیایی که روز ٢٣ اکتبر ٢٠١٩ در عمان برگزار شد، حضور یافت و برای یک دوره ۲ ساله، به عضویت هیات مدیره فیاس برگزیده شد.

۵۵آنلاین :

از بورس تهران، در نشست سالانه و کمیته کاری فدراسیون بورس‌های اروپا آسیایی، بورس‌های مسقط، مصر، آتن، ارمنستان، فرابورس، فلسطین، بخارست، قزاقستان، سوریه، سپرده گذاری مرکزی ایران، سپرده گذاری مصر، سپرده گذاری مسقط و بانک بازسازی و توسعه اروپا (EBRD) حضور داشتند.

براساس این گزارش در نشست سالانه فیاس، بورس تهران ضمن معرفی خود، برنامه‌های بازاریابی جدیدی را به منظور ارتقا و توسعه این فدراسیون ارائه و پیشنهاد تأسیس واحد بازاریابی با مدیریت بورس تهران را مطرح کرد.

همچنین در این رویداد، برای جایگزینی سه عضو فیاس شامل فرابورس ایران، بورس‌های ابوظبی و قبرس که دوره دو ساله عضویت هیات مدیره خود را سپری کرده بودند، رأی گیری انجام شد و بورس تهران به عنوان بزرگترین و قدیمی‌ترین عضو فدراسیون که در نشست سال گذشته در ابوظبی جایگاه خود را در هیات مدیره فدراسیون از دست داده بود، موفق شد با برنامه‌ریزی و تمرکز، رأی قاطع اعضا را برای بازگشت به کرسی هیات مدیره فیاس کسب کند.

بورس تهران قصد دارد با برنامه ریزی مؤثر و راهبردی در این فدراسیون نقش آفرینی کند و به جایگاه‌های بین‌المللی بالاتری مانند عضویت کامل در فدراسیون جهانی بورس‌ها (WFE) دست یابد.

لازم به ذکر است نشست بعدی فدراسیون، به همراه سومین رویداد ConFEAS و مراسم ۲۵ امین سال تأسیس فیاس در یونان و به میزبانی بورس آتن برگزار خواهد شد.

منبع : خبرآنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه