ارسال به دیگران پرینت

روایت امیلیا کلارک از کتابی در مورد مرگ که باعث شد راحتتر با فوت پدرش کنار بیاید

غم و اندوه از دست دادن عزیزان شوربختانه چیزی است که همه ما در برهه یا برهه هایی از زندگی مان تجربه می کنیم. روش درست یا اشتباهی برای کنار آمدن با مرگ یکی از عزیزان وجود نداشته و این چیزی نیست که از قبل خود را برای آن آماده کنید. با این وجود، برخی چیزها هستند که می توانید به عنوان پشتیبان از آن ها استفاده کنید، چه پیوستن به شبکه ای خاص باشد و چه کتاب خواندن یا تماشای فیلم و سریال برای درک شرایط و کنار آمدن بهتر با ضایعه ای که برای شما اتفاق افتاده است.

امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال  Game of Thrones می گوید که یک کتاب به طور خاص به او کمک کرده تا با مرگ پدرش کنار بیاید.

امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال  Game of Thrones می گوید که یک کتاب به طور خاص به او کمک کرده تا با مرگ پدرش کنار بیاید. کلارک می گوید این کتاب Why Didn’t You Just Do What You Were Told? نام دارد و توسط جنی دیسکی نوشته شده است. بازیگر بریتانیایی می گوید این کتاب بسیار بر او تاثیرگذار بوده زیرا با رویکردی «مهربانانه» و «کمدی» از مرگ سخن می گوید.

امیلیا کلارک بازیگر نقش دنریس تارگرین در سریال  Game of Thrones می گوید که یک کتاب به طور خاص به او کمک کرده تا با مرگ پدرش کنار بیاید.

کلارک در این باره گفته است: «در موضوعاتی مانند مرگ، او [نویسنده کتاب] با ملایمت خاصی صحبت می کند و همچنین همراه با کمدی. سبک نوشتن او در مورد مرگ باعث می شود احساس خوبی داشته باشید. می دانم که احمقانه به نظر می رسد اما من ۴ سال پیش پدرم را از دست دادم و هنوز هم انگار همین دیروز بود. و از زمان مرگش، خیلی زیاد به مرگ فکر می کنم و خیلی به آن اهمیت می دهم. به همین خاطر خواندن در مورد برداشت او از این موضوع برای روح من بسیار آرامش بخش بود». این بازیگر سرشناس می گوید: «پدرم همیشه به من می گفت هرگز به کسی که تلویزیونش بزرگ تر از قفسه کتابخانه اش است اعتماد نکن».

منبع: روزیاتو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه