ارسال به دیگران پرینت

سود سهام عدالت | سهام عدالت | زمان واریز سود سهام عدالت | فروش سهام عدالت

امروز؛ عیدانه جدید رئیسی برای سهام عدالتی ها / سهام عدالت قابل فروش شد

مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در مورد فروش سهام عدالت اظهار داشت: نحوه فروش سهام عدالت در سال ۱۳۹۹ با ایرادات جدی مواجه بود.

شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از تداوم تعلیق نماد معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در بورس خبر داد.

در حال حاضر، نماد شرکت‎‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت بسته هستند و بازگشایی این نمادها منوط به حضور بازارگردانان و برگزاری مجامع شده است.

درواقع، بازگشایی نمادهای شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت زمانی رخ می‌دهد که مجامع این شرکت‌ها به درستی برگزار شود و در مورد سهامداران عدالت با روش مدیریت مستقیم نیز، سازمان بورس و اوراق بهادار باید تعیین تکلیف کند. مرجع اصلی تعیین مقررات سهام عدالت، شورای عالی بورس بوده و از ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۰ به بعد، هیات مدیره آن دسته از شرکت‌های سهام عدالت استانی که مجامع آنها برگزار نشده است، از سوی شورای عالی بورس تعیین می‌شود.

 ۶ اردیبهشت ماه سال جاری نیز، مجید عشقی، رییس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز در مورد فروش سهام عدالت اظهار داشت: نحوه فروش سهام عدالت در سال ۱۳۹۹ با ایرادات جدی مواجه بود. اکنون در شورای عالی بورس و کارگروهی که به ‌عنوان زیرمجموعه این شورا  فعال است، در حال بررسی شیوه فروش سهام عدالت هستیم تا آن را به مرحله نهایی برسانیم.

منبع: اقتصادآنلاین

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ارمیه ارسالی در

   سلام خدمت رئیسی و رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای علیه السلام و مسعولان دولتی شمارا قسم میدم به الله متعال نماد معاملاتی فروش سهام عدالت را آزاد کنید لااقل برای ما باز نمیکنید برای سالمندان باز کنید که مریض و ناتوانند پسراشون سر مادر و پدرش داد میزنند که از کجا پول بیارم واسه دکتر بمیر من نمیتونم میشناسم چند تا همسایه‌ها زنه ۶۴ساله و مرده ۷۸ساله است سهامش فروخته نشده اند بزارید این آخر عمری کل سهام خود را بفروشن که مسعولی این کارو بکنه برابر ۱۰۰۰۰حج بحساب میاد به خدا درود بر ایران پهناور و رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای علیه السلام

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه