ارسال به دیگران پرینت

اعلام رای تراکتور-پیکان احتمالا تا آخر هفته

شکست بدموقع تراکتورسازی مقابل پیکان تبعات سنگینی برای این تیم داشت و باعث ایجاد درگیری شدید بین هواداران تراکتور با بازیکنان این تیم و البته پلیس شد. اتفاقاتی که با توجه به ورود کمیته انضباطی به آن، احتمالا برای تبریزی ها گران تمام خواهد شد. در همین خصوص رییس کمیته انضباطی هم خبر از صدور رای این مسابقه احتمالا تا پایان هفته داد.

۵۵آنلاین :

اسماعیل حسن زاده درباره اتفاقات رخ داده در بازی تراکتورسازی با پیکان گفت: گزارش اتفاقات بازی به دست ما رسیده است. روز یکشنبه تعطیل است ولی دستوری صادر کرده ایم و اقداماتی انجام می‌شود. در اولین فرصت ممکن به وظیفه خود عمل می‌کنیم.

او ادامه داد: بدتر از اتفاقات رخ داده، پیش داوری‌هایی است که در فضای مجازی صورت گرفته است. اجازه بدهند کمیته انضباطی اتفاقاتی که از سوی مقامات گزارش شده را بررسی کند و رکن قضائی کار خودش را انجام بدهد. ناظر انضباطی در این بازی بوده است. مطمئن باشید جزئیات اتفاقات درون زمین که گزارش شده آنقدر گویا هست که چیزی کم نداریم.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در پایان درباره زمان صدور رأی این بازی گفت: اگر مکاتبات روز دوشنبه انجام شود، منتظر لایحه دفاعی می‌مانیم و رأی می‌دهیم. اگر تلاش کنیم شاید تا پایان هفته بتوانیم رأی را صادر کنیم.

منبع : خبرانلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند :

    دیدگاه