ارسال به دیگران پرینت

صعود نعمتی به فینال کشتی آزاد جام مدوید| ویسی و محمودجانلو به رده بندی رفتند

رقابت‌های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی آزاد جام مدوید با صعود پیمان نعمتی به فینال و راه یابی مهدی ویسی و کیان محمودجانلو به دیدار رده بندی همراه بود.

 رقابت های مقدماتی پنج وزن نخست کشتی آزاد جام الکساندر مدوید امروز (جمعه) در شهر مینسک بلاروس برگزار شد.

در پایان مسابقات مقدماتی ۵ وزن نخست، پیمان نعمتی در وزن ۶۵ کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت. مهدی ویسی و کیان محمودجانلو در اوزان ۵۷ و ۶۵ کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شدند و محسن کوچ نژاد نیز در گروه بازنده ها حضور دارد.

در وزن ۵۷ کیلوگرم مهدی ویسی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم در حالی که یک بر صفر مقابل مسلم سعداله‌یف از روسیه پیش بود مقابل این حریف ضربه شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال به دیدار رده بندی رفت. او در این دیدار به مصاف گوگا ژیگوا از گرجستان می رود.

در وزن ۶۵ کیلوگرم کیان محمودجان‌لو پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۶ بر ۶ از سد ایوریکو جولاکیدزه از گرجستان گذشت. پیمان نعمتی دیگر نماینده ایران در این وزن، پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل مصطفی احمداف از تاجیکستان با نتیجه ۵ بر ۴ به پیروزی دست یافت. دو نماینده ایران عصر امروز در دیدار نیمه نهایی به مصاف هم رفتند که نعمتی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی رسید و راهی دیدار فینال شد. نعمتی در دیدار فینال به مصاف رمضان فرضعلیف از روسیه می رود. محمودجانلو نیز با شکست مقابل نعمتی راهی دیدار رده بندی شد. او در این دیدار با مصطفی احمداف از تاجیکستان کشتی می گیرد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم محسن کوچ نژاد در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر ۲ مغلوب عظمت نوریکایو از بلاروس شد و با توجه به  حضور این کشتی گیر در دیدار فینال وی به گروه بازنده ها رفت تا به کار خود برای کسب مدال برنز ادامه دهد.

مسابقات شانس مجدد پنج وزن نخست صبح فردا و رقابت های رده بندی و فینال این اوزان فرداشب برگزار می شود.

فردا (شنبه) نیز در مسابقات مقدماتی پنج وزن دوم امیرحسین فیروزپور و عباس فروتن به مصاف حریفان خود می روند که نتایج قرعه کشی آنها به شرح زیر است:

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور اول با آرکادزی پاهاسین از بلاروس مبارزه می کند و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده مسابقه میان ادلان تاسویف و عمرحاجی محمداف از بلاروس کشتی می گیرد. در این وزن ۱۳ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم عباس فروتن در دور نخست به مصاف الکسی ژورژولیانی از گرجستان می رود و در صورت، پیروزی در این دیدار، در دور دوم با سولومون ماناشویلی از گرجستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۹ نفر شرکت کرده اند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه