خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

کناره‌گیری کلوزه از مربیگری

میرسلاو کلوزه به دلیل مشکل لختگی خون مربیگری را فعلا کنار گذاشت و تاریخی را برای بازگشت اعلام نکرد.

میروسلاو کلوزه دچار مشکل لخته خون شده و مجبور است فعلاً مربیگری خود را به حالت تعلیق درآورد. بازیکن سابق تیم ملی آلمان حتی پس از بهبودی دستیار مربی آینده یعنی هانسی فلیک نخواهد بود.

مشخص شده است میروسلاو کلوزه بازیکن سابق تیم ملی از "ترومبوز" یعنی لختگی خون رنج می برد و فعلاً به فوتبال باز نخواهد گشت.

کلوزه گفت: این اتفاق تقریباً سه هفته پیش شروع شد که من ناگهان از ناحیه پا دچار درد شدیدی شدم که به هیچ وجه قادر به  تکان دادن آن نبودم. برای بررسی بیشتر به پزشکان مراجعه کردم تا من را ببینند در ابتدا فکر کردم شاید مشکل عصبی یا چیزی شبیه به آن است ولی تشخیص دکتر برای من کمی شوکه کننده بود.  

او در ادامه گفت: پزشکان به من کاملاً واضح گفتند که نباید این وضعیت را تشدید کنم. برای اولین بار، آنها تقریباً استراحت کامل را تجویز کردند. پای من نباید ضربه بخورد و حتی نمی توانم آهسته به توپ ضربه بزنم. به همین خاطر تصمیم به کناره گیری از مربیگری گرفتم.

آقای گل سابق جام جهانی همچنین عنوان کرد که نمی خواهد دیگر به عنوان دستیار و کمک مربی کار کند و دوست دارد به عنوان نفر نخست، وظیفه هدایت تیمی را بر عهده داشته باشد.

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه