ارسال به دیگران پرینت

لیگ قهرمانان آسیا | اظهارات فرهاد مجیدی درمقابل الاهلی عربستان

فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، تیمش در هر دو نیمه برتر از الاهلی عربستان بوده و با شایستگی به پیروزی رسیده است.

فرهاد مجیدی پس از برتری 5 بر 2 تیم فوتبال استقلال مقابل الاهلی عربستان در نخستین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: به تیم الاهلی خسته نباشید می‌گویم و به تیمم برای این پیروزی تبریک. ما در هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم. تیم حریف را آنالیز کرده بودیم و بازیکنانم به نحوی شایسته به وظایف‌شان عمل کردند و توانستیم بازی باکیفیتی را به نمایش بگذاریم. امیدوارم در بازی‌های آینده هم با این کیفیت عمل کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که تعویض‌هایش به دلیل وضعیت جسمانی بازیکنان بوده است یا مسائل فنی، گفت: به هیچ وجه، تعویض‌های ما تغییر تاکتیک بود. بازیکنانی که وارد زمین شدند، باکیفیت و به بهترین نحو به وظایف‌شان عمل کردند تا دقایق بیشتری بازی را در اختیار داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال پیش‌بینی‌اش از رتبه این تیم در گروه C لیگ قهرمانان آسیا را اینطور بیان کرد: هیچ چیزی قابل پیش‌بینی نیست. می‌دانیم پنج بازی‌ آینده سخت هستند. الان هیچ اتفاقی نیفتاده است و تنها یک بازی باکیفیت را پشت سر گذاشتیم. از بازیکنانم که خیلی زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم. من و بازیکنانم امشب بابت این برد خوشحالیم، اما از فردا تمرکزمان برای دیدار با الشرطه عراق خواهد بود.

منبع: خبر آنلاین
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه