ارسال به دیگران پرینت

فوتبال | سفر شهاب‌الدین عزیزی خادم و تیم همراه به زوریخ برای دیدار با اینفانتینو

شهاب‌الدین عزیزی خادم طبق تصمیمات اتخاذ شده و با هماهنگی‌های صورت گرفته در هفته نخست فروردین‌ماه ۱۴۰۰ راهی زوریخ می‌شود تا با جانی اینفانتینو دیدار کند. رئیس فدراسیون فوتبال قرار است در این جلسه مسائل مربوط به اعطای میزبانی دیدار‌های باقیمانده انتخابی جام جهانی در گروه C به بحرین را از سوی AFC مطرح کرده و از این طریق بحث رسیدن میزبانی به ایران را پیگیری کند.

رئیس فدراسیون فوتبال با تیم همراه برای دیدار با جانی اینفانتینو، رئیس فیفا و صحبت درباه میزبانی ایران راهی زوریخ می‌شوند.

شهاب‌الدین عزیزی خادم طبق تصمیمات اتخاذ شده و با هماهنگی‌های صورت گرفته در هفته نخست فروردین‌ماه 1400 راهی زوریخ می‌شود تا با جانی اینفانتینو دیدار کند.

درخواست دیدار با رئیس فیفا برای صحبت درباره میزبانی ایران در دیدارهای انتخابی جام جهانی 2022 قطر در هفته جاری ارسال شد و مسئولان فیفا با برگزاری این دیدار موافقت کردند. از همین‌رو قرار است رئیس فدراسیون فوتبال به همراه تیمی که راهی زوریخ شود تا در جلسه با اینفانتینو حضور داشته باشد.

حمیدرضا آصفی یکی از اعضای تیمی است که عزیزی خادم را در این سفر همراهی می‌کند و هماهنگی‌های لازم برای انجام این سفر در حال انجام است.

رئیس فدراسیون فوتبال قرار است در این جلسه مسائل مربوط به اعطای میزبانی دیدارهای باقیمانده انتخابی جام جهانی در گروه C به بحرین را از سوی AFC مطرح کرده و از این طریق بحث رسیدن میزبانی به ایران را پیگیری کند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه