ارسال به دیگران پرینت

ژاله فرامرزیان:

اماکن ورزشی | حدود ۴ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام درکشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه چهار هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور داریم اعلام کرد: با وجود مشکلات فراوان تاکنون بیش از هزار پروژه تکمیل شده و به بهره‌برداری رسیده است.

 ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان نیز در حاشیه مراسم کلنگ زنی سالن ورزشی کازرون، با بیان اینکه ساخت اماکن ورزشی برعهده وزارت و نگهداری، بهسازی و تجهیز بر عهده استان‌ها است، ابراز امیدواری کرد که اراده‌ی مناسبی برای استفاده بهینه از فضاهای ورزشی در همه بخش‌ها را شاهد باشیم تا دسترسی جوانان به این اماکن بهتر امکان پذیر باشد.

وی با اشاره به اینکه این دولت با حدود ۴ هزار پروژه ورزشی نیمه تمام درگیر بوده و با سختی های فراوان توانسته بیش از ۱ هزار پروژه را طی سه سال گذشته تکمیل کند، افزود: قول داده بودیم که برای شهرستان کازرون یک فضای ورزشی را به اندازه وُسع خودمان در مکان مناسب احداث کنیم.

فرامرزیان گفت: امیدوار هستیم که این کلنگ زنی "نمادین" باشد و هر زمانی که مکان مناسب برای تاسیس این پروژه به ما معرفی شد، بلافاصه همکاری خودمان را آغاز خواهیم کرد.

معاون وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: مساعدت اولیه برای احداث این مجموعه ورزشی با رایزنی های نماینده مردم کازرون در مجلس از سوی وزارت نفت انجام شده است و مابقی اعتبارات مورد نیاز را هم قول داده‌ایم در منابع سال آینده پیش‌بینی کنیم.

وی گفت: تلاش ما این است که اعتبارات لازم برای تعمیر و تجهیز سایر مکان‌های ورزشی بلااستفاده در شهرستان کازرون را تامین کنیم. این اعتبارات را در منابع امسال و ابتدای سال آینده در نظر خواهیم گرفت تا مردم شهرستان کازرون بتوانند حداکثر استفاده را از اماکن ورزشی این شهرستان ببرند.

 

منبع: برنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه