خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

پورعلی گنجی | خبر بازگشتم به ایران در این مقطع زمانی صحت ندارد

مرتضی پورعلی گنجی نوشت: پیرو شایعات اخیر پیرامون حضورم در لیگ برتر لازم دانستم این نکته را عرض کنم که همچنان از مدت زمان قراردادم با باشگاه شنزن چین باقی مانده و بحثی هم در مورد جدایی ام وجود ندارد. در نتیجه با تمام احترامی که برای باشگاه بزرگ تراکتور و سایر تیم های خوب کشورمان قائلم، خبر بازگشتم به ایران در این مقطع زمانی صحت ندارد و امیدوارم با ارایه نمایش های در خور شان، نماینده خوبی برای فوتبال کشورمان در چین باشم.

مرتضی پورعلی گنجی استوری جدیدی در اینستاگرامش منتشر کرد.

ین روزها برخی شایعات در خصوص آینده مرتضی پورعلی گنجی، مدافع تیم ملی ایران و باشگاه شنژن چین به گوش می رسد. شایعاتی که از بازگشت این بازیکن به لیگ ایران و پیوستن به تراکتور مربوط می شوند. اکنون پورعلی گنجی با انتشار یک استوری به تکذیب این موضوع پرداخته است:

با سلام خدمت هواداران خوب فوتبال در ایران. پیرو شایعات اخیر پیرامون حضورم در لیگ برتر لازم دانستم این نکته را عرض کنم که همچنان از مدت زمان قراردادم با باشگاه شنزن چین باقی مانده و بحثی هم در مورد جدایی ام وجود ندارد. در نتیجه با تمام احترامی که برای باشگاه بزرگ تراکتور و سایر تیم های خوب کشورمان قائلم، خبر بازگشتم به ایران در این مقطع زمانی صحت ندارد و امیدوارم با ارایه نمایش های در خور شان، نماینده خوبی برای فوتبال کشورمان در چین باشم. در نهایت قدردان ابراز لطف هواداران عزیز و مخصوصا تراکتوری های پرشور هستم.

استوری مرتضی پورعلی گنجی

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه