ارسال به دیگران پرینت

لیگ برتر | سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن مشخص شد

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن گفت: سید مجتبی حسینی بازیکن و سرمربی سابق این تیم به عنوان سرمربی جدیدسبزپوشان انتخاب و معرفی شد. وی سابقه هدایت تیم‌های ذوب آهن اصفهان ونفت مسجد سلیمان و دستیاری در تیمهای ذوب آهن اصفهان ، نساجی مازندران ، نفت تهران ،پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد.

مدیر روابط عمومی باشگاه ذوب آهن گفت: سید مجتبی حسینی بازیکن و سرمربی سابق این تیم به عنوان سرمربی جدیدسبزپوشان انتخاب و معرفی شد.

محمد مهدی رمضانی افزود: پس از جمع بندی هیات مدیره و مذاکرات صورت گرفته، سیدمجتبی حسینی با مسئولان باشگاه به توافق نهایی رسیده کار خود را با تیم فوتبال ذوب آهن آغاز می کند.

وی افزود: هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان پس از بررسی شرایط گزینه های مدنظر ، در نهایت با سپردن سکان هدایت تیم به مجتبی حسینی به جمع‌بندی نهایی رسید.

وی سابقه هدایت تیم‌های ذوب آهن اصفهان ونفت مسجد سلیمان و دستیاری در تیمهای ذوب آهن اصفهان ، نساجی مازندران ، نفت تهران ،پرسپولیس تهران را در کارنامه خود دارد.

وی در فصل جاری هدایت تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان را برعهده داشت و در نیم فصل با 18 امتیاز در رده دهم لیگ برتر قرار گرفت.

 رحمان رضایی در فصل جاری سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان را بر عهده گرفت و از ۱۴ بازی فقط یک برد کسب کرد و با ۱۱ امتیاز در رده چهاردهم لیگ برتر قرار دارد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه