خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

نتیجه بازی پرسپولیس و ماشین‌سازی | 2-1

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین‌سازی امروز (شنبه) از ساعت ۱۶:۵۵ و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این مسابقه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. پرسپولیس با این نتیجه ۱۸ امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت. ماشین‌سازی هم با ۵ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین‌سازی با نتیجه ۲ بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین‌سازی امروز (شنبه) از ساعت ۱۶:۵۵ و در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. این مسابقه با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس به پایان رسید. پرسپولیس با این نتیجه ۱۸ امتیازی شد و در رده ششم قرار گرفت. ماشین‌سازی هم با ۵ امتیاز در رده شانزدهم قرار دارد.

نیمه نخست

بازی همانطور که پیش‌بینی می‌شد با فشار پرسپولیس و حضور بازیکنان این تیم در زمین حریف آغاز شد اما این حضور منجر به ایجاد موقعیت برای میزبان نشد. البته احمد نوراللهی در دقیقه ۱۰ به سمت دروازه حریف شوت زد که چندان خطرناک نبود. در ۱۰ دقیقه دوم ماشین‌سازی سعی کرد کمی جلوتر بیاید و به محوطه جریمه پرسپولیس هم رسید اما موقعیتی به دست نیاورد. در ادامه پرسپولیس به فشار خود ادامه داد و یک بار دیگر توسط مهدی عبدی صاحب موقعیت شد اما ضربه او با بی‌دقتی از کنار دروازه ماشین‌سازی بیرون رفت.

در دقیقه ۲۶ و در یکی از این حملات بود که حرکت در عرض سیامک نعمتی منجر به رسیدن توپ به میلاد سرلک شد و او هم با یک پاس به درون محوطه جریمه وحید امیری را که از تله آفساید فرار کرده بود، صاحب موقعیت کرد و امیری هم با یک بغل پا دروازه خالی را باز کرد.

ادامه مسابقه بیشتر در میانه میدان و با درگیری‌های تن‌به‌تن بازیکنان دنبال شد و هر دو تیم سعی می‌کردند در دقایقی از نیمه به سمت دروازه حریف هجوم ببرند و تا رسیدن به محوطه جریمه حریف هم موفق بودند اما در خلق موقعیت جدی گل ناتوان بودند. البته در دقیقه ۴۰ سیامک نعمتی به قلب خط دفاعی حریف زد و با یک پاس محکم عبدی را برابر دروازه صاحب موقعیت کرد اما شدت پاس به حدی زیاد بود که عبدی نتوانست ضربه دقیقی بزند و توپ بعد از برخورد با سر او به بیرون رفت.

نیمه دوم

پرسپولیس نیمه دوم را هم تهاجمی آغاز کرد و بلافاصله بعد از سوت شروع نیمه به سمت دروازه ماشین‌سازی هجوم برد اما اولین موقعیت این نیمه دو دقیقه بعد از شروع بازی توسط پیمان بابایی برای ماشین‌سازی خلق شد و حرکت او در محوطه جریمه پرسپولیس با شوت محکمش همراه شد که حامد لک توپ را به کرنر فرستاد.

در ادامه پرسپولیس سعی کرد به حملاتش شدت ببخشد اما این ماشین‌سازی بود که در بازی تهاجمی موفق‌تر ظاهر شد. آن‌ها حدود ۱۰ دقیقه به حریف فشار آوردند و موقعیت‌های نصفه‌ونیمه‌ای روی دروازه پرسپولیس ایجاد کردند.

در دقیقه ۶۰ مسابقه پرسپوپولیس توسط نوراللهی صاحب موقعیت شد که شوت محکم او را دروازه‌بان ماشین‌سازی دفع کرد. همین توپ بلافاصله به مهدی عبدی رسید و او هم با ضربه‌ای سرضرب دروازه حریف را با خطر مواجه کرد که شوت او را هم مهدی اسلامی دفع کرد. تا دقیقه ۷۵ مسابقه بازی متعادل دنبال شد و به جز ضربه سر مهدی عبدی که دروازه‌بان ماشین‌سازی آن را مار کرد، موقعیت جدی دیگر روی دروازه‌ها خلق نشد.

دقیقه ۸۲ مسابقه بود که سیامک نعمتی درون محوطه جریمه خودی روی محمدامین اسدی خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد و پیمان بابایی در دقیقه ۸۳ این ضربه پنالتی را تبدیل به گل کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

پرسپولیس برای جبران نتیجه به حملاتش شدت داد و در دقیقه ۸۷ توسط مهدی عبدی باز هم صاحب یک موقعیت گل شد اما ضربه سر عبدی را دوباره مهدی اسلامی به کرنر فرستاد.

در وقت‌های تلف شده احمد نوراللهی درون محوطه جریمه ماشین‌سازی صاحب یک موقعیت شد و با کنترل توپ و یک ضربه دقیق گل پیروزی‌بخش تیمش را به ثمر رساند تا پرسپولیس برنده این دیدار شود.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک(حامد شریفی از دقیقه ۸۰)، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، وحید امیری، احسان پهلوان و مهدی عبدی.

ترکیب ماشین‌سازی: مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی(وحید نعمتی از دقیقه ۷۱)، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمد امین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری، سیدمحمد حسینی و اتابک زارعی.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه