ارسال به دیگران پرینت

رسول‌پناه خطاب به هواداران معترض:

پرسپولیس : یک میلیون یورو از پول برانکو آماده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس فیش واریزی به حساب برانکو ایوانکوویچ را به هواداران معترض این تیم نشان داد.

مهدی رسول‌پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس در واکنش به تجمع هواداران این تیم مقابل این باشگاه به جمع هواداران آمد و صحبت کوتاهی با هواداران کرد.

رسول‌پناه خطاب به هواداران پرسپولیس با نشان دادن فیش واریزی مبلغ 250 هزار یورویی به حساب برانکو ایوانکوویچ، گفت: الان یک میلیون یورو از مطالبات برانکو آماده است و من حاضرم چند تن از هواداران به نمایندگی از شما به باشگاه بیایند تا مدارک آن را نشان دهم.

وی در مورد بحث جدایی بشار رسن عنوان کرد: بشار رسن با ما قرارداد دارد و نمی‌تواند برود. ما از باشگاه قطری هم برای مذاکره با او شکایت می‌کنیم. طبق تعهدی که به بشار رسن داده بودیم، باید تا 20 مهر به حسابش پول می‌ریختیم که این کار را هم کردیم. رسید آن هم در باشگاه موجود است. یک 20 هزار دلار و یک 100 هزار دلار به حساب این بازیکن ریختیم. بشار به باشگاه نمی‌آمد ولی من زنگ زدم و به خاطر من آمد. شب گذشته سید جلال حسینی و انصاری هم در جلسه بودند. به بشار گفتم اگر هم بخواهی نمی‌توانی بروی.

* رسول‌پناه سپس چند تن از هواداران پرسپولیس را به داخل باشگاه برد تا مدارک مربوط به واریز مبالغ به حساب بازیکنان را به او نشان دهد.

* حال یکی از هواداران پرسپولیس بد و به بیمارستان منتقل شد.

* تعدادی از هواداران معترض پرسپولیس، با دو تن از خبرنگاران حاضر در محل نیز درگیر شده و به آنها حمله کردند.

* نیروی انتظامی هواداران پرسپولیس را بعد از دو ساعت متفرق کرد.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه