ارسال به دیگران پرینت

هنرهای رزمی | ویرا به علی اکبری پاسخ داد: بهتر است اول یک مبارزه کنی بعد حرف بزنی!

رقیب فیلیپینی امیر علی اکبری پاسخ این مبارز ایرانی را داد و به او توصیه کرد قبل از حرف زدن حداقل یک مبارزه در این سازمان داشته باشد.

برندان ویرا قهرمان سنگین وزن سازمان ONE در رشته هنرهای رزمی ترکیبی است. بعد از پیوستن امیر علی اکبری قهرمان سابق کشتی فرنگی جهان از ایران به این سازمان مشخص شد که مبارز ایرانی باید با این مبارز ۴۲ ساله فیلیپینی روبرو شود.

البته این سازمان تنها علی اکبری را جذب نکرد بلکه مارکوس "بوچچا" آلمیدا قهرمان ۱۳ دوره جوجیتسو  از برزیل نیز به عضویت این سازمان درآمده است.

برندان ویرا درباره حضور علی اکبری و تقابل با مبارز ایرانی گفت: من کاملاً این اتفاق و حضور افراد جدید را دوست دارم. من فکر می کنم ONE در آوردن این استعدادها از سراسر جهان کار شگفت انگیزی انجام می دهد. این بچه ها ورزشکارهای کلاس جهانی هستند که وارد خانواده های ما می شوند و همه به دنبال کسب عنوان من هستند. من بسیار هیجان زده هستم که خون جدید وارد می شود. اما در کنار این گفته ها ، برخی از این افراد بسیار بی احترامی کرده اند. شما باید به یاد داشته باشید که در مسابقات قهرمانی ONEچند قدرت سنگین وجود دارند و این یک بازی متفاوت است.  بنابراین قبل از دهان باز کردن، بهتر است که اولین رویداد خود در ONE را برگزار کنید.  البته می دانم او در اینستاگرام هواداران زیادی دارد و شاید این هواداران سر او را داغ می کنند که چنین حرف هایی را به زبان بیاورد و به دنبال چیزهای بزرگ باشد.

او در پایان گفت: مطمئن باش که آماده هستی. من می فهمم که شما خوب هستید ، می فهمم شما یک پسر بزرگ هستید. می فهمم ، وقتی وارد می شوید ، من دیگر قرار نیست بازی  کنم. درباره مبارزه با من صحبت کردی؟ خودت را آماده کن.

کری های قبل از مبارزه  و وزن کشی ورزشکاران از جذابیت های رشته های UFC و MMA است و البته هواداران نیز از آن استقبال می کنند.

 

منبع: ايسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه