ارسال به دیگران پرینت

سپاهان به دنبال تثبیت صدرنشینی

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران عصر امروز (شنبه) با برگزاری دو بازی ادامه پیدا می‌کند.

۵۵آنلاین :

پس از دو هفته تعطیلی، هفته سوم لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز (شنبه) با برگزاری دو بازی ادامه پیدا می‌کند. در نخستین بازی امروز تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز از ساعت ١٩ در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز میزبان شهر خودرو خراسان است. شاگردان رسول خطیبی که در هفته نخست لیگ نوزدهم با یک گل استقلال را در خانه شکست داده بودند، در هفته دوم یک بر صفر برابر سپاهان متحمل شکست شدند تا حالا با از دو بازی، با ٣ امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشته باشند و امید زیادی داشته باشند تا با پیروزی برابر شهر خودرو به رده‌های بالایی جدول برسند.

در مقابل تیم فوتبال شهر خودرو که فصل گذشته با عملکرد خوبی توانست سهمیه آسیا را کسب کند، با گذشت دو هفته از لیگ نوزدهم، با کسب دو پیروزی ۶ امتیازی است و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان، در رده دوم جدول قرار دارد. گل‌محمدی و تمیش در هفته نخست ابتدا پیکان میزبان را با دو گل شکست دادند و در ادامه با برتری برابر شاهین شهرداری بوشهر جایگاه خود را در بالای جدول تثبیت کردند و حالا می‌خواهد با برتری برابر میزبان تبریزی، از کورس بالانشینان جدول عقب نمانند.

در دومین دیدار فردا، فولاد خوزستان از ساعت ١٩:۴۵ در ورزشگاه شهدای فولاد اهواز میزبان سپاهان اصفهان است. فولاد خوزستان که این فصل جواد نکونام را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود می‌بیند، لیگ را خوب شروع نکرده و با گذشت دو هفته، فقط یک امتیاز در اندوخته خود دارد. شاگردان نکونام در هفته نخست برابر صنعت نفت آبادان با یک گل شکست خوردند و در ادامه در دیدار برابر استقلال در هفته دوم، به نتیجه تساوی بسنده کردند. در مقابل سپاهان که لیگ را خوب شروع کرده، توانسته دو بازی قبلی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد و حالا به لطف تفاضل گل، صدر نشین لیگ باشد. شاگردان امیر قلعه‌نویی قطعا نیازی مبرمی به کسب ٣ امتیاز دارند تا جایگاه خود را در صدر جدول از دست ندهند.

منبع : ایسنا
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه