ارسال به دیگران پرینت

سحر قریشی | شغل جدید سحر قریشی

شغل جدید سحر قریشی در ترکیه​ فاش شد | خواننده پر حاشیه برای سحر کار پیدا کرد!

شغل جدید سحر قریشی در ترکیه فاش شد.

سحر قریشی از چه راهی پول در میاره؟ 

شغل جدید سحر قریشی در ترکیه از استوری های اینستاگرام او کاملا مشخصه که نظرات منفی زیادی از کاربران را به همراه داشته است.

سحر قریشی که به ظاهر به قصد ازدواج با امیر تتلو از ایران به ترکیه مهاجرت کرد و به همین دلیل مجبور به خداحافظی از سینما شد به تازگی در یک شغل جدید مشغول به کار شده که باورکردنی نیست. شغل جدید سحر قریشی در ترکیه که از استوری های اینستاگرام او کاملا مشخص است وجهه سحر قریشی را زیر سوال برده و واکنش های منفی فراوانی به دنبال داشته است.

 چند روز پیش امیر تتلو در اینستاگرام صفحه جدیدش رو باز کرد اون هم بعد از کلییی مدت، به سرعت به نیم میلیون فالوور رسید و حالا در این پیج تبلیغات بسیار زیادی در رابطه با خرید ارز  tnt داره و براش کانال هم ساخته. جالبه بدونید تتلو در حال طراحی و ساخت یک ارز جدید به نام تتل کوین هستش که به عنوان اولین رمز ارز غیر متمرکز ایرانی تلقی میشه قراره در آینده به بازار عرضه شه!! به گفته تتلو قراره باعث پول پارو کردن پدر رپ ایران و همسرش سحر قریشی شود. این خبر با تعجب بسیار زیاد مخاطبین و هواداران تتلو همراه بود که نشون میده تتلو آروم نمیگیره و از هر راهی میخواد جیب مردم رو خالی کنه.

سحر قریشی که چندی پیش دعوای ساختگی او با امیر تتلو حاشیه ساز شده بود و فضاحت بدی را رقم زده بود به تازگی صفحه اینستاگرام خود را در اختیار تتلو قرار داده و در واقع تبدیل به تریبون اطلاع رسانی خواننده ایرانی مقیم ترکیه شده است.

منبع: وقت صبح
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

پیشنهاد ویژه

  • ایران ارسالی در

   با سلام
   برای من این موضوع عجیب و غریب که چرا سازمانهای امنیتی اطلاعاتی ایران این بچه موظلف رو دستگیر نمیکنند که به سزای اعمال
   ننگینش برسه.

  • ناشناس ارسالی در

   خاک برسر ت سحر قریشی خاک برسرت که رائفی پود بهت میگه دوزاری

  • علی ارسالی در

   آخه این بچه قرتیهاکه عددی نیستند، حتی عدد منفی هم نیستند،مثل سگی که از دور پارس میکند ،این مذکر، مونث بدرد کردن هم نمیخورن

  دیدگاه تان را بنویسید

   

  دیدگاه

  توسعه