ارسال به دیگران پرینت

نوروز رنگی رکورد میزان رضایتمندی سریال‌های شبکه پنج را شکست

سریال نوروز رنگی با رضایت ۸۲.۶ درصدی درحد زیاد توانست رکورد میزان رضایتمندی سریال‌های شبکه ۵ از سال ۱۳۹۷ تاکنون را بشکند.

سریال نوروز رنگی از 30 اسفندماه به عنوان سریال نوروزی شبکه پنج سیما روی آنتن رفته است که تاکنون 9 قسمت از آن پخش و با استقبال خوب مخاطبان همراه شده است. این سریال که به کارگردانی علیرضا مسعودی (علی مشهدی) و تهیه‌کنندگی اکبر تحویلیان ساخته شده است، داستانی متفاوت از آخرین روزهای سال 1366 در حاشیه شهر مشهد است.

پیوند اتفاقات سریال با یک سری اتفاقات خاص اجتماعی در دهه 60 از جمله ورود اولین تلویزیون‌های رنگی به خانه‌ها، دفاع مقدس، صمیمت‌ همسایه‌ها با یکدیگر و ... صحنه‌هایی نوستالژیک و در عین حال طنز را برای مخاطب ایجاد می‌کند.

با گذشت بیش از یک هفته از پخش سریال‌های نوروزی از شبکه‌های مختلف سیما، جدیدترین نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی از برنامه‌ها و سریال‌های نوروزی تلویزیون اعلام شد.

براساس اعلام این نظرسنجی، سریال «نوروز رنگی» که از شبکه پنج سیما پخش می‌شود با 18.4 درصد مخاطب و رضایت 82.6 درصدی «درحد زیاد»، رکورد سریال‌های شبکه پنج از سال 1397 تاکنون را شکست. به عبارت دیگر، این سریال توانسته رکورد بیشترین تماشاگر و رضایت را در بین سریال‌های پخش شده از شبکه پنج سیما از سال 1397 تاکنون به خود اختصاص دهد.

میزان رضایت 82.6 درصدی از این سریال در شرایطی است که دیگر سریال نوروزی تلویزیون یعنی «همبازی» 75 درصد رضایت در حد زیاد مخاطبینش را به همراه داشته و از این نظر نوروز رنگی بهتر از این سریال عمل کرده و البته فاصله کمی با دو سریال نوروزی دیگر دارد.

در «نوروز رنگی» بازیگرانی نظیر رابعه اسکویی، جواد خواجوی، هادی عامل هاشمی، یوسف تیموری، شهرام قائدی، پریسا مقتدی، ماهان عبدی، شاهو رستمی، سیمین بهفر، الهه جعفری و حدیثه زارعی ایفای نقش می‌کنند و بازیگران جدید به نام‌های محمد اسلامی، سینا رازقی و حمیدرضا حافظ شجری حضور دارند.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه