خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

بازرسی خانه به خانه شهر کویته توسط ارتش پاکستان آغاز شد

با هدف شناسایی مخفیگاه‌های تروریست‌ها و جلوگیری از حملات آنان، ارتش پاکستان در ادامه عملیات رد الفساد به بازرسی خانه به خانه در شهر کویته روی آورد.

۵۵آنلاین :

گزارش‌ها حاکیست پس از بروز حملاتی در شهر کویته و کشته و زخمی شدن شماری از مردم،‌ارتش پاکستان تصمیم گرفته است با بازرسی منازل این شهر مخفیگاه‌های تروریست‌ها را شناسایی کند.

در این عملیات معتمدین قبایل بزرگ ساکن این شهر و بزرگان هر محله نیز نیروهای ارتش را همراهی می‌کنند در صورت بروز مشکلات احتمالی آن را به سرعت حل کنند.

منابع پاکستانی گفته بودند که این عملیات به سرعت انجام خواهد شد و تا پیش از غروب امروز بازرسی منازل تمام شهر به پایان می‌رسد.

این در حالی است که برخی مردم شهر کویته به بازرسی منازل خود معترض بودند و به همین دلیل نیروهای ارتش از بزرگان هر محله در جریان بازرسی استفاده می‌کنند.

سخنگوی نیروهای نظامی ایالت بلوچستان تصریح کرده است این عملیات تا زمان نابودی کامل تروریست‌ها ادامه خواهد یافت، و ما در این راه از کسی هراسی نداریم.

با وجود کاهش محسوس تعداد حملات تروریستی پس از آغاز عملیات‌های ارتش پاکستان موسوم به ضرب عضب و ردالفساد، شهر کویته هر از چند گاهی شاهد حملات تروریست‌ها به نیروهای نظامی یا مردم عادی بوده است.

منبع : تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران میخوانند :

    دیدگاه