ارسال به دیگران پرینت

بلوف مقام سابق رژیم صهیونیستی درخصوص حمله نظامی به ایران

در حالی که رژیم صهیونیستی خود با بحران‌های متعدد روبروست، یک مقام سابق این رژیم بار دیگر در بلوفی، ایران را به حمله نظامی تهدید کرد.

به نقل از شبکه آر تی، در حالی که رژیم صهیونیستی خود اکنون با بحران‌های متعددی روبروست، عاموس یادلین، رئیس سابق دستگاه اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی در اظهاراتی بی اساس مدعی شد می‌توان ایران را از طریق حمله نظامی یا از طریق تغییر نظام متوقف کرد!

عاموس یادلین در مصاحبه با برنامه «نیوزمیکر» در شبکه آر تی، در اظهاراتی بی اساس گفت: فقط می‌توان توافق بهتری در مقایسه با توافق هسته‌ای ۲۰۱۵ داشت و می‌توان ایران را از طریق اقداماتی مانند اعمال فشار حداکثری متوقف کرد. می‌توان ایران را از طریق حمله نظامی یا از طریق تغییر نظام متوقف کرد؛ نظامی که نابودی اسرائیل را خواستار است. راهبرد‌های زیادی وجود دارد. بر این باورم که پس از برگزاری انتخابات، اسرائیل گفتگو‌ها با آمریکا درباره متوقف کردن ایران را آغاز خواهد کرد؛ زیرا این هدف، هدف مشترک آمریکا و اسرائیل است و همه رؤسای جمهور آمریکا بر این باور بوده اند که ایران نباید تسلیحات هسته‌ای داشته باشد.

او همچنین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بحران‌های داخلی رژیم صهیونیستی، مدعی شد هیچ هرج و مرجی در تل آویو وجود ندارد و صرفا مخالفان نخست وزیر به ناتوانی در خصوص مدیریت بحران شیوع ویروس کرونا اعتراض می‌کنند.

منبع: مثلث
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه