خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

آیت الله علوی گرگانی: ملت برای حفظ نظام و حفظ رهبری خیلی با نجابت و صبور است

آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات موجب عزت و حفظ آبروی نظام اسلامی می‌شود چرا که دشمن از این طریق ما را مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهد.

آیت الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید گفت: حضور پررنگ مردم در انتخابات موجب عزت و حفظ آبروی نظام اسلامی می‌شود چرا که دشمن از این طریق ما را مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهد.

وی روز پنج شنبه در دیدار با عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور اظهار داشت: دشمن در پشت دیوار خانه ها است و ما را می سنجد که مردم در مقابل عمل دولتمردان چه عکس العملی را نشان می دهند.

علوی گرگانی تصریح کرد: اگر مردم به صورت پرشور در انتخابات شرکت کنند این اقدام یک تو دهنی محکم به دشمن است از این رو تلاش کنید همه مردم را پای صندوق بیاورید رای کامل بدهند و انتخاب خوبی نیز داشته باشند که موجب عزت و آبروی ما شود.

این مرجع تقلید همچنین انتخابات را بهترین راه برای آزمایش مردم توصیف کرد و گفت: اگر بتوانید در این مدت باقیمانده سر رشته معیشت مردم را باز کنید در حضور آنها خیلی موثر است و مردم ما شایسته همه نوع احترام هستند.

علوی گرگانی همچنین ملت ایران را ملتی بسیار نجیب و فهمیده و در همه مراحل کمک یار مسئولان کشور خواند و گفت: مردم نمی گذارند مسئولان تنها بمانند در هر مناسبتی کمک هایی را انجام می دهند و این یک نعمت است.

علوی گرگانی در ادامه خطاب به وزیر کشور یادآور شد: شما باید شکرگزار باشید که در کشوری وزیر کشور هستید که ملت بسیار فهمیده و با معرفت و با کمال دارد.

وی ادامه داد: اگر در این موقعیت ملتی غیر از ملت ایران بودند مسلم بدانید دردسر داشتید ولی این ملت برای حفظ نظام مقدس و همچنین حفظ رهبری خیلی آرام، با نجابت و صبور است امیدوارم در این مدت باقیمانده بتوانید حُسن عمل خود را نشان دهید، مردم از شما راضی باشند و عمل شایسته ای انجام بگیرد.

علوی گرگانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مساله معیشت مردم و نوسان قیمت ها گفت: شرایط زندگی مردم خیلی سخت شده و با سیلی صورت خود را سرخ می کنند.

این مرجع تقلید با تاکید بر خدمت بیش از پیش به مردم خاطرنشان کرد: به این مردم خدمت کنید تا لااقل در زندگی مقداری مرفه باشند این مردم شایسته خدمت هستند هر چقدر خدمت کنید باز هم جا دارد.

وزیر کشور در سفر یک روزه خود به قم با تَنی چند از علما و مراجع دیدار و گفت و گو کرد.

بازدید از بیمارستان ۵۰۶ تختخوابی فوق تخصصی در حال احداث نور و همچنین افتتاح ۹۹ طرح شهری از برنامه های رحمانی فضلی به قم بود.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه