ارسال به دیگران پرینت

آزادی ۲ مرزبان ایرانی ربوده شده در مرز پاکستان

یک منبع آگاه اعلام کرد که برای آزادی ۲ مرزبان باقیمانده ایرانی از دست گروهک تروریستی جیش الظلم هیچ عملیات نظامی در خاک پاکستان انجام نشده است.

یک منبع آگاه  با اشاره به خبر رهایی 2 مرزبان باقیمانده از دست گروهک تروریستی جیش الظلم اظهار داشت: باید اعلام کنیم که برای آزادی این مرزبانان هیچ عملیاتی در خاک پاکستان انجام نشده است و جمهوری اسلامی ایران همواره به تمامیت و حاکمیت کشورهای همسایه خود احترام می‌گذارد.

 

وی با تاکید بر اینکه تلاش‌های ارتش پاکستان را در رهایی این مرزبانان که سال 1397 گروگان گرفته شده بودند، فراموش نخواهیم کرد، تصریح کرد: ما نسبت به شیطنت‌های خارجی هوشیار بوده و اجازه نخواهیم داد تحرکات رسانه‌ای مغرضانه روابط دوستانه ما با کشور دوست و برادر پاکستان را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 12 مرزبان جمهوری اسلامی ایران 24 مهر 97 در مرز میرجاوه استان سیستان و بلوچستان توسط عناصر گروه تروریستی موسوم به جیش الظلم ربوده و به داخل خاک پاکستان منتقل شده بودند.

5 نفر از این مرزبانان 24 آبان همان سال با پیگیری‌های دولت پاکستان آزاد و به ایران تحویل داده شدند و 4 نفر دیگر از این مرزبانان نیز 27  اسفندماه 97 آزاد شدند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه