خبر فوری
ارسال به دیگران پرینت

معاون بین الملل هولدینگ سرآوا، حین فرار از کشور دستگیر شد

عماد ادوارد شرقی معاون بین‌الملل سرآوا، در حین فرار و خروج غیر قانونی از مرز‌های غربی کشور دستگیر شد.

عماد ادوارد شرقی معاون بین‌الملل سرآوا که مسئولیت تعامل با شرکا و سرمایه‌گذاران خارجی این شرکت را بر عهده داشت، در حین فرار و خروج غیر قانونی از مرز‌های غربی کشور دستگیر شد.

پیش از این عماد ادوارد شرقی به اتهام جاسوسی و جمع اوری اطلاعات نظامی به ۱۰ سال حبس محکوم و با قرار وثیقه آزاد شده بود که قبل ار برگزاری دادگاه تجدید نظر قصد فرار داشت

سرآوا از سال ۹۰ فعالیت خود را در کشور آغاز کرد. دیجی‌کالا، کافه بازار، علی بابا و الوپیک از برند‌های اصلی این هلدینگ سرمایه‌گذاری هستند. سرآوا از شرکت‌های فعال در اکوسیستم استارتاپی کشور است که مدعی جذب سرمایه‌گذاری خارجی برای توسعه‌ی شرکت‌های زیرمجموعه‌ی خود بود. عماد ادوارد شرقی در جریان فعالیت‌های خود در روابط بین الملل هلدینگ سراوا، شرکت خارجی iiic که دارای سهامداران مشکوک و بعضا نامعلوم می‌باشد را به مجموعه سرآوا اضافه کرد.

بعد از فرار سعید رحمانی مدیرعامل سابق سرآوا از کشور، عماد ادوارد شرقی از افراد کلیدی این گروه سرمایه‌گذاری به حساب می‌آمد.

معاون بین الملل هولدینگ سرآوا، حین فرار از کشور دستگیر شد

معاون بین الملل هولدینگ سرآوا، حین فرار از کشور دستگیر شد

 

منبع: قطره
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد
  • ناشناس ارسالی در

    نمیدونم اینا چطوری این غلطها میکنن کسی کارشون نداره ولی چندتا جوان مملکت بیکار و سرگردان کار هستن و هیچکسی اونا رو نمبینه خدا وکیلی این کجای دل آدم جا بگیره برای سران خیلی زشته

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه