ارسال به دیگران پرینت

مسئولان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی، ناظران استفاده اجباری از ماسک

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت گفت: مسئولان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی، ناظران اصلی اجرای پروتکل های بهداشتی و استفاده اجباری از ماسک در صنوف هستند.

سرهنگ نادر مرادی در جلسه‌ای که با حضور مسئولان و بازرسان اتاق اصناف و برخی اتحادیه‌های صنفی شهر تهران در سالن جلسات ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس آمار و گزارشهای وزارت بهداشت، شروع پیک سوم همه‌گیری ویروس کرونا در کشور نشان‌دهنده وضعیت فوق قرمز و بحرانی در اغلب استانها مخصوصاٌ پایتخت است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: در این برهه حساس زمانی که جامعه نیازمند وحدت و همدلی بیشتری برای اجرای دقیق پروتکلهای بهداشتی است، باید دست به دست هم داد و با رعایت دقیق این دستورالعملها و نهادینه کردن استفاده از ماسک، گام بزرگی را برای شکست کامل این ویروس برداریم.

وی با اشاره به اینکه یکی از کارگروه‌های عضو ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، کارگروه اصناف است که مسئولیت اجرای دقیق مصوبات این کمیته به معاونت نظارت بر اماکن عمومی واگذار شده، تصریح کرد: از تمام مسئولان اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی می‌خواهیم که در این طرح و دستورالعمل جدید ابلاغی، دوشادوش پلیس و دیگر نهادهای نظارتی به عنوان ناظران اصلی اجرای پروتکلهای بهداشتی، بر اجرایی شدن استفاده اجباری از ماسک در صنوف، نظارت کاملی داشته باشند.

این مقام انتظامی از مسئولان و متولیان حوزه صنفی حاضر در جلسه خواست تا با تهیه ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده در ورودی و خروجی اماکن پرتردد همچون بازار تهران، مجتمعهای تجاری و فروشگاه‌های زنجیره‌ای که روزانه تعداد بیشتری از شهروندان برای خرید مایحتاج خود به این مراکز مراجعه می‌کنند از انتشار بیشتر این ویروس جلوگیری کنند.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه