ارسال به دیگران پرینت

برجام | عراقچی با همتای چینی خودبه تبادل نظر پرداخته اند

تارنمای وزارت امور خارجه چین در گزارشی از رایزنی تلفنی «سیدعباس عراقچی» معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و «ماجائو شی» همتای چینی وی در مورد برجام خبر داد. دو طرف بر اساس گزارش وزارت خارجه چین، در این تماس تلفنی تاکید کرده اند که وضعیت مساله هسته ای ایران به سرعت در حال تغییر است و فرصت ها و چالش ها به صورت همزمان وجود دارد.

تارنمای وزارت امور خارجه چین در گزارشی از رایزنی تلفنی «سیدعباس عراقچی» معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران و «ماجائو شی» همتای چینی وی در مورد برجام خبر داد.

تارنمای وزارت خارجه چین روز سه شنبه گزارش کرد در این رایزنی تلفنی که اواخر روز گذشته /دوشنبه /روی داده است دو طرف در مورد برجام و راه های حل مساله هسته ای ایران به تبادل نظر پرداخته اند.

دو طرف بر اساس گزارش وزارت خارجه چین، در این تماس تلفنی تاکید کرده اند که وضعیت مساله هسته ای ایران به سرعت در حال تغییر است و فرصت ها و چالش ها به صورت همزمان وجود دارد.

عراقچی و ما همچنین تاکید کرده اند بازگشت ایالات متحده آمریکا به توافق برجام در اسرع وقت و لغو تحریم های ایران کلید شکستن بن بست مساله هسته ای ایران است.

در گزارش بخش چینی وزارت خارجه چین آمده است: معاونان وزرای خارجه ایران و چین از سایر اعضای برجام خواسته اند از این فرصت برای حل و فصل سیاسی و دیپلماتیک مسئله هسته ای ایران استفاده کرده و صلح و ثبات را در خاورمیانه حفظ کنند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه