ارسال به دیگران پرینت

بنیامین نتانیاهو | به زودی بایدن و رئیس‌ رژیم صهیونیستی دیدار می‌کنند

رئیس رژیم صهیونیستی در گفتگوی تلفنی با جو بایدن که از سوی رسانه‌های آمریکایی به عنوان پیروز انتخابات آمریکا معرفی شده، ضمن تبریک به بایدن ابراز اطمینان کرد که وی نیز همچون رؤسای جمهور قبلی آمریکا به امنیت رژیم صهیونیستی متعهد خواهد بود.

«رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب در گفتگوی تلفنی با «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که از سوی رسانه‌های جریان اصلی آمریکا به عنوان پیروز انتخابات و رئیس‌جمهور آینده آمریکا معرفی شده، پیروزی وی در انتخابات را تبریک گفت.

خبرنگار پایگاه خبری اکسیوس در حساب کاربری خود اعلام کرد که رووین ریولین پس از تبریک به جو بایدن خطاب به او گفته است: «من هیچ شکی ندارم که تحت ریاست جمهوری شما ایالات متحده همچنان به امنیت اسرائیل متعهد خواهد بود.»

دقایقی پس از انتشار خبر تبریک «رووین ریولین» رئیس رژیم صهیونیستی به جو بایدن، دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که جو بایدن در تماس تلفنی با بنیامین نتانیاهو تأکید کرده است که به امنیت اسرائیل متعهد است.

بنابر اعلام دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو و جو بایدن توافق کرده‌اند که در آینده نزدیک با یکدیگر دیدار کنند.

 

منبع: تسنیم
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه