ارسال به دیگران پرینت

نظرسنجی ای‌بی‌سی و واشنگتن پست:

نظر سنجی | جو بایدن با ۱۰ امتیاز بیشتر از دونالد ترامپ در سطح ملی پیش افتاد.

جو بایدن در یک نظر سنجی جدید با ۱۰ امتیاز بیشتر از دونالد ترامپ در سطح ملی پیش افتاد. در این نظرسنجی که توسط «ای‌بی‌سی» و «واشنگتن پست» صورت گرفت، جو بایدن و دونالد ترامپ در مواردی مانند دیدگاه‌های اقتصادی و ترس‎های مردم از ویروس همه گیر کرونا مورد مقایسه قرار گرفتند که بایدن با ۱۰ امتیاز بیشتر در سطح ملی پیش افتاد.

جو بایدن در یک نظر سنجی جدید با ۱۰ امتیاز بیشتر از دونالد ترامپ در سطح ملی پیش افتاد.

به گزارش تسنیم، در این نظرسنجی که توسط «ای‌بی‌سی» و «واشنگتن پست» صورت گرفت، جو بایدن و دونالد ترامپ در مواردی مانند دیدگاه‌های اقتصادی و ترس‎های مردم از ویروس همه گیر کرونا مورد مقایسه قرار گرفتند که بایدن با 10 امتیاز بیشتر در سطح ملی پیش افتاد.

آمار برتری بایدن نسبت به ترامپ (54% به 44%) در این رقابت دو جانبه دقیقاً مطابق با آمار آخرین نظرسنجی «ای‌بی‌سی» و «واشنگتن پست» در سطح ملی در اواسط ماه اوت از کار درآمد. سطح حمایت از بایدن با ورود نامزدهای لیبرتاریان و حزب سبز به 49٪ ، در مقابل 43٪ برای ترامپ رسید.

نتایج بدست آمده نشان دهنده موقعیت نامطمئن ترامپ است و حکایت از آن دارد که وی به عنوان اولین رئیس جمهوری است که طی 81 سال نظرسنجی هرگز برای خدمت در پشت میز ریاست جمهوری به اکثریت آرا دست پیدا نکرده است.

با وجود اینکه ارقام نشان دهنده انزجار گسترده نسبت به ترامپ هستند، 59٪ از افرادی که از وی حمایت نمی کنند می گویند که انتخاب مجددش برای این کشور ایجاد بحران خواهد کرد. اما در این میان 50٪ از کسانی که از بایدن حمایت نمی کنند می گویند که اگر او پیروز شود بحران ساز خواهد شد.

ترامپ و بایدن روز سه شنبه اولین مناظره انتخاباتی خود را انجام میدهند.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه