ارسال به دیگران پرینت

پیام نوروزی وزیرخارجه ژاپن:

امکان گسترش تعاملات بین‌المللی با رفع همه‌گیری کرونا، فراهم می شود

وزیر خارجه ژاپن در پیام نوروزی خود، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با رفع همه‌گیری کرونا، امکان گسترش تعاملات بین‌المللی فراهم شود. «توشیمیتسو موتِگی»، در این پیام، نوشت: به همه کسانی که در ژاپن و سراسر جهان، نوروز را جشن می‌گیرند، صمیمانه تبریک می‌گویم.

وزیر خارجه ژاپن در پیام نوروزی خود، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک با رفع همه‌گیری کرونا، امکان گسترش تعاملات بین‌المللی فراهم شود.

«توشیمیتسو موتِگی»، در این پیام، نوشت: به همه کسانی که در ژاپن و سراسر جهان، نوروز را جشن می‌گیرند، صمیمانه تبریک می‌گویم.

در بخشی از پیام وزیر خارجه ژاپن آمده است: «به دلیل گسترش شیوع ویروس کرونا در جهان، تعاملات و رفت‌وآمدهای برون‌مرزی مردم دشوار شده است. اما مطمئنم که پس از یک زمستان سخت، بهار گرم و روزهای جدید فرا خواهد رسید.»

به گفته موتِگی، دولت ژاپن در نظر دارد با مردم جهان دست به دست داده و بر دشواری‌ها غلبه کند و مبادلات خود را با همه کشورها بیش از پیش گسترش دهد.

وزیر خارجه ژاپن ادامه داد: «در این نوروز، عزم راسخ خود را برای همکاری با همه شما به منظور ساختن سالی پر از امید، ابراز می‌کنم و رفع هرچه سریع‌تر ویروس کرونا و شادی همگی را آرزومندم. سال نو، مبارک.»

در روزهای اخیر، کازوتوشی آیکاوا، سفیر ژاپن در ایران و کارمندان این سفارت نیز با انتشار ویدئویی، نوروز را به ایرانیان تبریک گفتند.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه