ارسال به دیگران پرینت

ترامپ | ۷۹ درصد از رای دهندگان معتقدند در انتخابات تقلب شده است

نتایج نظرسنجی اخیر نشریه آمریکایی پلتیکو نشان می‌دهد علی‌رغم اینکه رسانه‌های آمریکایی جو بایدن را رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرده‌اند، اکثریت قاطع هوادان دونالد ترامپ همچنان نتیجه انتخابات را قانونی و معتبر نمی‌دانند. ترامپ نیز امروز در حساب توئیتری خود نوشت: ۷۹ درصد رأی‌دهندگان به ترامپ باور دارند که «انتخابات به سرقت رفته». آن‌ها صددرصد درست می‌گویند، اما ما هم سخت در حال جنگیدن هستیم. وی افزود: شکایت و دادخواهی بزرگ ما که جزئیات تقلب در آن تشریح شده، به زودی (در دادگاه) ثبت می‌شود. انتخابات متقلبانه!

نتایج نظرسنجی یک رسانه آمریکایی حاکی از این است که ۷۹ درصد از کسانی که در انتخابات به رئیس‌جمهور فعلی آمریکا رأی داده‌اند بر این باورند که در انتخابات اخیر تقلب شده و نتیجه اعلام شده از سوی رسانه‌ها غیرقانونی و نامعتبر است.

 نتایج نظرسنجی اخیر نشریه آمریکایی پلتیکو نشان می‌دهد علی‌رغم اینکه رسانه‌های آمریکایی جو بایدن را رئیس‌جمهور منتخب آمریکا اعلام کرده‌اند، اکثریت قاطع هوادان دونالد ترامپ همچنان نتیجه انتخابات را قانونی و معتبر نمی‌دانند.

بر اساس این نظرسنجی، 79 درصد از کسانی که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دونالد ترامپ رأی داده‌اند کماکان معتقدند که دموکرات‌ها انتخابات را دزدیده‌اند و نتایج انتخابات از نظر آنها غیرقانونی و نامعتبر است.

به گفته رسانه‌های آمریکایی این میزان بی‌اعتمادی به نتیجه انتخابات در تاریخ آمریکا بی‌سابقه است؛ هرچند هواداران حزب دموکرات که نامزد مورد حمایتشان دست‌کم از نظر رسانه‌ها در انتخابات پیروز شده، نتیجه انتخابات را پذیرفته‌اند.

در نظرسنجی نشریه پالیتیکو، 97 درصد از افرادی که به جو بایدن رأی داده‌اند، اعلام کرده‌اند که نتیجه انتخابات را می‌پذیرند.

از طرف دیگر بر اساس این نظرسنجی، انتخابات اخیر باعث افزایش اختلافات میان هواداران دو حزب اصلی آمریکا شده است، به‌طوری که 81 درصد از رأی‌دهندگان جمهوری‌خواه اعلام کرده‌اند که در مقایسه با 4 سال قبل احترام کمتری برای دموکرات‌ها قائلند. متقابلاً 77 درصد دموکرات‌های نیز چنین احساسی را در قبال جمهوری خواهان دارند.

ترامپ نیز امروز در حساب توئیتری خود نوشت: 79 درصد رأی‌دهندگان به ترامپ باور دارند که «انتخابات به سرقت رفته». آنها صددرصد درست می‌گویند، اما ما هم سخت در حال جنگیدن هستیم.

وی افزود: شکایت و دادخواهی بزرگ ما که جزئیات تقلب در آن تشریح شده، به زودی (در دادگاه) ثبت می‌شود. انتخابات متقلبانه!

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 

دیدگاه

توسعه