ارسال به دیگران پرینت

انتخابات | میزان درآمدزایی ستاد انتخاباتی ترامپ وبایدن اعلام شد

ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور مستقر آمریکا ۱۳۵ میلیون دلار کمتر از نامزد حزب دموکرات درآمدزایی کرده است. ستاد انتخاباتی ترامپ ۲۵۴.۱ میلیون دلار وجه در دسترس دارد در حالی که این رقم برای تیم بایدن ۴۳۲ میلیون دلار است. ستاد انتخاباتی ترامپ با وجود این اختلاف در میزان درآمدها گفته اطمینان دارد از منابع مالی کافی برای ادامه تلاش‌ها جهت پیروزی مجدد ترامپ در انتخابات برخوردار خواهد بود.

رسانه‌های آمریکا گزارش داده‌اند ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا و «کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه» میزان درآمدزایی مشترک خود در ماه میلادی سپتامبر را ۲۴۷.۸ میلیون دلار اعلام کردند.

 طبق گزارش شبکه خبری سی‌ان‌ان این رقم به منزله افزایش میزان درآمدزایی تیم جمهوری‌خواهان در ماه سپتامبر نسبت به یک ماه قبل‌تر است. تیم ترامپ در ماه اوت ۲۱۰ میلیون دلار درآمد به دست آورده بود.

با وجود این، میزان درآمدهای اکتسابی ترامپ بسیار کمتر از «جو بایدن»، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است.

تیم جو بایدن در ماه سپتامبر ۳۸۳ میلیون دلار درآمد کسب کرده که به معنی اختلاف تقریباً ۱۳۵ میلیون دلاری به نفع تیم دموکرات‌ها است.

سی‌ان‌ان در توضیح بیشتر درباره درآمد تیم بایدن نوشته هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ در ماه سپتامبر ۱۵۴ میلیون دلار درآمد کسب کرده بود.

این رسانه مدعی شده ستاد انتخاباتی بایدن علاوه بر کسب درآمد بیشتر در ماه‌های اوت و سپتامبر از منابع مالی بیشتری در بانک برای هزینه کردن در آخرین ماه رقابت انتخاباتی برخوردار است. ستاد انتخاباتی ترامپ ۲۵۴.۱ میلیون دلار وجه در دسترس دارد در حالی که این رقم برای تیم بایدن ۴۳۲ میلیون دلار است.

ستاد انتخاباتی ترامپ با وجود این اختلاف در میزان درآمدها گفته اطمینان دارد از منابع مالی کافی برای ادامه تلاش‌ها جهت پیروزی مجدد ترامپ در انتخابات برخوردار خواهد بود.

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه