ارسال به دیگران پرینت

شاه سعودی از امیر جدید کویت برای سفر به ریاض دعوت کرد

«سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» شاه سعودی پیامی مکتوب برای «نواف آل احمد الجابر الصباح» امیر کویت فرستاد که حاوی دعوتنامه سفر به عربستان سعودی بود. بر اساس این گزارش، وزیر مشاور دولت سعودی در این سفر ضمن تحویل نامه مذکور، حامل پیام تبریک ملک سلمان و ولی‌عهدش به نواف آل احمد به مناسبت تصدی مقام امیری کویت بود که برای او آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

شاه عربستان سعودی با اعزام هیئتی به کویت، پیامی مکتوب برای امیر جدید این کشور فرستاد و از او دعوت کرد که به ریاض سفر کند.

 «سلمان بن عبدالعزیز آل سعود» شاه سعودی پیامی مکتوب برای «نواف آل احمد الجابر الصباح» امیر کویت فرستاد که حاوی دعوتنامه سفر به عربستان سعودی بود.

خبرگزاری‌های رسمی عربستان و کویت امروز یکشنبه اعلام کردند که «ترکی بن محمد بن فهد بن عبدالعزیز» وزیر مشاور و عضو شورای وزیران عربستان سعودی و هیئت همراه او با سفر به کویت با امیر این کشور در کاخ «السیف» دیدار و نامه ملک سلمان را به او تحویل دادند.

بر اساس این گزارش، وزیر مشاور دولت سعودی در این سفر ضمن تحویل نامه مذکور، حامل پیام تبریک ملک سلمان و ولی‌عهدش به نواف آل احمد به مناسبت تصدی مقام امیری کویت بود که برای او آرزوی سلامتی و موفقیت کردند.

به گزارش خبرگزاری کویت، وزیر مشاور عربستان سعودی همچنین حامل پیام مکتوب محمد بن سلمان ولی‌عهد عربستان سعودی به «مشعل الاحمد الجابر الصباح» ولی‌عهد کویت بود.

سه‌شنبه (هشتم مهر) درگذشت «صباح الاحمد الجابر الصباح» امیر ۹۱ ساله کویت اعلام شد و پس از آن کابینه کویت «نواف الاحمد الجابر الصباح» بردار ناتنی ۸۳ ساله وی را به عنوان امیر جدید معرفی کرد.

 

منبع: انتخاب
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه