ارسال به دیگران پرینت

دختر«ناخواسته» پادشاه پیشین بلژیک،با رای دادگاه "عالیجناب شاهدخت" شد

در سال ۲۰۱۹ پس از انکار خانواده سلطنتی و سال ها انتظاردادگاه در پی شکایت خانم دلفین بوئل از آلبرت دوم تست دی ان ای گرفته شد و مشخص شد که ادعای خانم بوئل واقعیت دارد.

دلفین بوئل، زنی که هفت سال ادعا کرده بود دختر آلبرت دوم، پادشاه پیشین بلژیک است نهایتا لقب خاندان سلطنتی را با تصمیم دادگاهی در بروکسل از آن خودکرد.

به گزارش یورو نیوز، در سال ۲۰۱۹ پس از انکار خانواده سلطنتی، و سال ها انتظاردادگاه در پی شکایت خانم دلفین بوئل از آلبرت دوم تست دی ان ای گرفته شد و مشخص شد که ادعای خانم بوئل واقعیت دارد.

با تصمیم دادگاه بلژیک این زن لقب شاهزاده ساکسن کوبورگ را بدست آورد. وکلای آلبرت دوم با اعطای لقب سلطنتی به خانم بوئل مخالفت کرده بودند.

دلفین بوئل ۵۲ ساله هنرمندی است که مادرش نزدیک به دو دهه، ۶۰ و ۷۰ میلادی، با آلبرت دوم رابطه عاشقانه مخفیانه داشت. این در حالی است که آلبرت دوم در سال ۱۹۵۹ با ملکه پائولا ازدواج کرده بود.

نتیجه تست دی ان ای از پادشاه سابق بلژیک در ژانویه گذشته منتشرشد و معلوم شد که آلبرت دوم پدر بیولوژیکی خانم بوئل است.

به گفته وکیل دلفین بوئل، این هنرمند از این پس همچون فیلیپ، پادشاه کنونی و لوران، شاهزاده و خواهرشان آسترید عضوی از خانواده سلطنتی محسوب می شود. بدین ترتیب نام خانوادگی او از بوئل به «عالیجناب شاهزاده دلفین ساکسن کوبورگ» تغییر پیدا خواهدکرد.

 

منبع: عصر ایران
با دوستان خود به اشتراک بگذارید:
کپی شد

دیدگاه تان را بنویسید

 
آنچه دیگران می خوانند:

    دیدگاه

    توسعه